Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock
O tym się mówi!

5 pomysłów na spędzenie Sylwestra 2020/2021 w domu!

Ta noc może być wyjątkowa również w mniejszym gronie!

Aleksandra Frankowska 30 grudnia 2020 14:27
Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock

To był wyjątkowo trudny rok. Nikt z nas nie spodziewał się, że rzeczywistość może wywrócić się całkowicie do góry nogami. Dopiero teraz zaczynamy doceniać wolność, jaką mieliśmy do tej pory. Z uwagi na obostrzenia rządu i zakaz wychodzenia z domu w Sylwestra 2020/2021 w godzinach między 19:00 wieczorem a 6:00 rano, plany sylwestrowe wielu osób uległy zmianie. Nie warto się jednak załamywać - ten dzień można spędzić wyjątkowo również w domu i w małym gronie. Przygotowaliśmy 5 pomysłów, które pozwolą Wam doskonale się bawić!

1. Wykwintna kolacja

Poczuj się, jak w prawdziwej, luksusowej restauracji i wspólnie z drugą połówką lub przyjaciółmi urządźcie sobie gotowanie. Przygotujcie potrawy, które jecie rzadko, ale totalnie je lubicie. A może wieczór tematyczny? Przenieście się na chwilę do Japonii lub Włoch i ugotujcie charakterystyczne dla danego kraju potrawy. To będzie świetna zabawa!

2. Wieczór filmowy

Nic tak nie poprawia nastroju, jak ulubione filmy i doskonały popcorn. Wybierzcie te, które zawsze chcieliście obejrzeć i zróbcie sobie prawdziwy maraton, aż do świtu. Pod kocem nadróbcie zaległości w kinematografii i odkreślcie na liście obejrzane hity!

3. Domowy wieczór SPA

Jeśli spędzasz Sylwestra z koleżankami, to idealny moment abyście zadbały tylko o siebie. Wieczór SPA - maseczki, plasterki ogórka, szlafroki i malowanie paznokci. Nie może zabraknąć również szampana i słodkich deserów w różowym kolorze. Niech to będzie typowo babski Sylwester, na który czekałyście od lat!

4. Wieczór gier planszowych

Przed Wami cała noc, a więc... czas na maraton planszówek. W końcu uda się zagrać niemal we wszystkie, które udało Wam się zgromadzić w domowej skrytce. Sprawdźcie, kto jest największym szczęściarzem i wygra większość pojedynków. Może poznacie nowe cechy kogoś z bliskich? To będzie świetna zabawa i mnóstwo śmiechu!

5. Planowanie roku 2021

Jeśli nie macie ochoty na sylwestrowe szaleństwo, weźcie planner i zapiszcie na jego kartkach, jaki mógłby być przyszły rok. Co chcielibyście zrobić, osiągnąć, gdzie pojechać, z kim się spotkać. Wszystko to, czego w tym roku nie udało Wam się zrobić. Niech rok 2021 będzie pełen nadziei na lepsze jutro i nową rzeczywistość! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.