Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwester 2020/2021: TVP i Polsat planują wyjątkowe koncerty! Wiemy, kto wystąpi

Co w ostatnią noc roku przygotuje TVN?

Ksenia Krasko 16 grudnia 2020 14:52
Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock

Wydaje się, że epidemia koronawirusa, która wpłynęła na nasze życie w każdy możliwy sposób, nie zamierza się kończyć.  Tym bardziej należy stosować się do ograniczeń, wprowadzonych ze względów bezpieczeństwa. I właśnie z tego powodu tegoroczny Sylwester będzie zupełnie inny niż w poprzednich latach. Znane są już pierwsze szczegóły tej wyjątkowej sylwestrowej nocy.

Sylwester 2020/2021. Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Domówka Polsatu

Kierując się zaleceniami rządu i ekspertów, telewizja Polsat wyemituje specjalny koncert, nagrany w studiu. Jak informuje dwutygodnik Flesz, w projekcie nie zabraknie największych gwiazd. „Widzowie usłyszą Sylwię Grzeszczak, która wykona swoje największe przeboje. Imprezę uświetnią również występy zespołu Enej, Sebastiana Karpiel-Bułecki i Zakopower", przekazuje magazyn. Według komunikatu prasowego stacji usłyszymy także Dodę, Dawida Kwiatkowskiego, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antka Smykiewicza, Czadomana, Michała Szpaka, Alicję Majewską, Michała Wiśniewskiego, Mandarynę, Bajm, Sławomira, Daj To Głośniej, Stefano Terrazzino, Fun Factory, Libera&InoRos, czy zespół Boney M.

Nina Terentiew zdradziła więcej szczegółów podczas wywiadu z portalem Interia. „W tym roku nie możemy zaprosić widzów na Stadion Śląski, stąd pomysł na organizację imprezy sylwestrowej na żywo w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Publiczność będzie się z nami bawić nie tylko przed telewizorami, ale także wirtualnie w bezpośrednim kontakcie z naszymi prowadzącymi i gwiazdami. Szykujemy wiele niespodzianek”, zapewniła dodając, że impreza przybierze charakter domówki. Wydarzenie poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Sylwester 2020/2021. Koncert Sylwester Marzeń z Dwójką w TVP

Jacek Kurski, prezes TVP, również ujawnił wstępny plan na sylwestrową noc. „Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już teraz państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką, Sylwester Marzeń”, poinformował jakiś czas temu podczas rozmowy z reporterką portalu Jastrząb Post.

Dziś pewnym jest już, że koncert odbędzie się w Amfiteatrze w Ostródzie. "Mogę potwierdzić wynajem amfiteatru na produkcję audycji telewizyjnej "Sylwester Marzeń z Dwójką" przez TVP" powiedział pracownik obiektu w rozmowie z Pudelkiem. Czy impreza odbędzie się z udziałem publiczności? Według aktualnych obostrzeń nie powinna, ale... czas pokaże.

Dwutygodnik Flesz ujawnił nazwiska niektórych artystów, którzy zapewnią rozrywkę widzom przed telewizorami – będą to między innymi Michał Szpak, Cleo, Golec uOrkiestra, czy Zenek Martyniuk. Wiadomo także, że na scenie pojawią się również: Marcin Miller z zespołem Boys. Kolejne nazwiska wciąż są tajemnicą. 

Sylwester 2020/2021. Program TVN

Już w październiku władze stolicy poinformowały, że impreza noworoczna jest odwołana. „W związku z obecną sytuacją epidemiczną miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze”, przekazała rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka.

Stacja TVN, która w zeszłym roku organizowała Sylwestra na placu Bankowym w Warszawie, także nie ma w planach żadnego koncertu, ale widzowie mogą liczyć na filmową ucztę. Jak informuje portal Wirtualne Media, Nowy Rok powitamy przy największych kinowych hitach, czyli filmach Nigdy w życiu, Pieniądze to nie wszystkoAmerican Pie II oraz Świadek koronny. 

Źródło: Jastrząb Post, Interia, Wirtualne Media, materiały prasowe telewizji

Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.