Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwester 2020/2021: TVP i Polsat planują wyjątkowe koncerty! Wiemy, kto wystąpi

Co w ostatnią noc roku przygotuje TVN?

Ksenia Krasko 16 grudnia 2020 14:52
Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock

Wydaje się, że epidemia koronawirusa, która wpłynęła na nasze życie w każdy możliwy sposób, nie zamierza się kończyć.  Tym bardziej należy stosować się do ograniczeń, wprowadzonych ze względów bezpieczeństwa. I właśnie z tego powodu tegoroczny Sylwester będzie zupełnie inny niż w poprzednich latach. Znane są już pierwsze szczegóły tej wyjątkowej sylwestrowej nocy.

Sylwester 2020/2021. Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Domówka Polsatu

Kierując się zaleceniami rządu i ekspertów, telewizja Polsat wyemituje specjalny koncert, nagrany w studiu. Jak informuje dwutygodnik Flesz, w projekcie nie zabraknie największych gwiazd. „Widzowie usłyszą Sylwię Grzeszczak, która wykona swoje największe przeboje. Imprezę uświetnią również występy zespołu Enej, Sebastiana Karpiel-Bułecki i Zakopower", przekazuje magazyn. Według komunikatu prasowego stacji usłyszymy także Dodę, Dawida Kwiatkowskiego, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antka Smykiewicza, Czadomana, Michała Szpaka, Alicję Majewską, Michała Wiśniewskiego, Mandarynę, Bajm, Sławomira, Daj To Głośniej, Stefano Terrazzino, Fun Factory, Libera&InoRos, czy zespół Boney M.

Nina Terentiew zdradziła więcej szczegółów podczas wywiadu z portalem Interia. „W tym roku nie możemy zaprosić widzów na Stadion Śląski, stąd pomysł na organizację imprezy sylwestrowej na żywo w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Publiczność będzie się z nami bawić nie tylko przed telewizorami, ale także wirtualnie w bezpośrednim kontakcie z naszymi prowadzącymi i gwiazdami. Szykujemy wiele niespodzianek”, zapewniła dodając, że impreza przybierze charakter domówki. Wydarzenie poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Sylwester 2020/2021. Koncert Sylwester Marzeń z Dwójką w TVP

Jacek Kurski, prezes TVP, również ujawnił wstępny plan na sylwestrową noc. „Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już teraz państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką, Sylwester Marzeń”, poinformował jakiś czas temu podczas rozmowy z reporterką portalu Jastrząb Post.

Dziś pewnym jest już, że koncert odbędzie się w Amfiteatrze w Ostródzie. "Mogę potwierdzić wynajem amfiteatru na produkcję audycji telewizyjnej "Sylwester Marzeń z Dwójką" przez TVP" powiedział pracownik obiektu w rozmowie z Pudelkiem. Czy impreza odbędzie się z udziałem publiczności? Według aktualnych obostrzeń nie powinna, ale... czas pokaże.

Dwutygodnik Flesz ujawnił nazwiska niektórych artystów, którzy zapewnią rozrywkę widzom przed telewizorami – będą to między innymi Michał Szpak, Cleo, Golec uOrkiestra, czy Zenek Martyniuk. Wiadomo także, że na scenie pojawią się również: Marcin Miller z zespołem Boys. Kolejne nazwiska wciąż są tajemnicą. 

Sylwester 2020/2021. Program TVN

Już w październiku władze stolicy poinformowały, że impreza noworoczna jest odwołana. „W związku z obecną sytuacją epidemiczną miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze”, przekazała rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka.

Stacja TVN, która w zeszłym roku organizowała Sylwestra na placu Bankowym w Warszawie, także nie ma w planach żadnego koncertu, ale widzowie mogą liczyć na filmową ucztę. Jak informuje portal Wirtualne Media, Nowy Rok powitamy przy największych kinowych hitach, czyli filmach Nigdy w życiu, Pieniądze to nie wszystkoAmerican Pie II oraz Świadek koronny. 

Źródło: Jastrząb Post, Interia, Wirtualne Media, materiały prasowe telewizji

Sylwester 2020/2021
Fot. adobe.stock

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.