Księżna Kate
Fot. Getty Images/Ralph Lauren/Casadei/Steffen Schraut
GET THE LOOK

Wielka Brytania. Księżna Kate w energetycznym kolorze podczas wizyty w Irlandii Północnej!

Ponadczasowa elegancja!

Aleksandra Frankowska 30 września 2021 13:27
Księżna Kate
Fot. Getty Images/Ralph Lauren/Casadei/Steffen Schraut

Księżna Kate odkąd odłączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Zawsze perfekcyjnie dobrane stylizacje w odpowiednich kolorach, naśladowane są przez jej fanki z wielu krajów. Stroje, w których księżna Kate pokazuje się publicznie, w mgnieniu oka znikają ze sklepów, ponieważ kobiety chcą wyglądać dokładnie tak jak ona. Tym razem żona przyszłego króla pokazała się w fioletowym garniturze podczas wizyty w Irlandii Północnej. Było to dzień po londyńskiej premierze filmu Nie czas umierać, gdzie zachwyciła wszystkich złotą kreacją projektu Jenny Packham. Również tym razem wszyscy patrzyli na Kate, a my sprawdziliśmy, gdzie można skompletować stylizację idąc jej wzorem.

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania: Jenny Packham - ulubiona projektantka księżnej Kate. Co musisz o niej wiedzieć?

Ubierz się jak księżna Kate - energetyczny garnitur w kolorze fioletu

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii Północnej zaprezentowała się w szykownym, damskim garniturze w kolorze intensywnego fioletu. Dwurzędową marynarkę pozostawiła jednak odpiętą.

Pod nią włożyła klasyczny, czarny golf. Spodnie od garnituru to eleganckie chinosy, zwężane ku dołowi. Całość uzupełniła czarnym paskiem ze złotą klamrą, czarną kopertówką oraz eleganckimi czarnymi szpilkami. Włosy związała w kucyk i postawiła na naturalny makijaż. Towarzyszył jej także szeroki uśmiech, za który jest tak uwielbiana na całym świecie!

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate źle potraktowała królową Letizię? O tym nagra

Stylizację Kate można odtworzyć. Poszczególne elementy znaleźliśmy między innymi u marki Steffen Schraut. Żakiet i spodnie projektanta można kupić osobno na Zalando, w cenie odpowiednio 1 429,00 zł oraz 779,00 zł. Golf projektu Polo Ralpha Laurena to już wydatek rzędu 1 029,00 zł, a szpilki Casadei - 2 359,00 zł. 

Co sądzicie o tej stylizacji? Myślicie, że decydując się na takie kolory Kate chciała pokazać, że ma więcej luzu niż każda inne, poważne księżne?  

Żakiet
Fot. Steffen Schraut

Żakiet Steffen Schraut, 1429 zł

Spodnie fuksja
Fot. Steffen Schraut

Spodnie Steffen Schraut, 779 zł

Szpilki
Fot. Casadei

Szpilki Casadei, 2 359,00 zł

Golf
Fot. Polo Ralph Lauren

Golf Polo Ralph Lauren, 1 029,00 zł

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.