Księżna Kate w bluzce z kołnierzykiem
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate zachwyciła w bluzce z kołnierzykiem. Ten fason będzie hitem na wiosnę 2021

Kate przewiduje trendy!

Paulina Filipowicz 16 lutego 2021 15:29
Księżna Kate w bluzce z kołnierzykiem
Fot. Getty Images

W ostatnich miesiącach rodzina królewska rzadko uczestniczy w wydarzeniach na żywo i tak jak większość z nas, przeniosła spotkania do sieci. Księżna Kate swoją pracę wykonuje zdalnie, a konferencje i wywiady odbywa online. Jednak nawet podczas rozmów za pomocą Zoom'a, Kate nie rezygnuje z modnych i eleganckich stylizacji. Ostatnio księżna zachwyciła w białej bluzce z kołnierzykiem, która będzie hitem na wiosnę 2021!

Księżna Kate zachwyciła w bluzce z kołnierzykiem. Ten fason będzie hitem na wiosnę 2021

Styl retro wraca do łask! Kwiatowe printy, bufki przy rękawach, ażurowe koronki  i efektowne kołnierze to najbardziej charakterystyczne elementy estetyki w klimacie romantycznego stylu retro. Trend ten spodobał się również księżnej Kate! Estetyka garderoby żony księcia Williama kojarzy się z klasycznym stylem o lekkiej inspiracji vintage. Księżna wybiera retro motywy również na wiosnę 2021.

Kate Middleton wielokrotnie już udowodniała świetnie wyczucie stylu - każde jej pojawienie to gratka dla fanów mody, którzy mogą w stylizacjach księżnej Cambridge wypatrywać prawdziwe modowe perełki. Ostatnio Kate zachwyciła stylizacją z białą bluzką z kołnierzykiem w retro estetyce, w której każda romantyczka zakocha się od pierwszego wejrzenia!

Księżna Kate w bluzce z kołnierzykiem
Fot. Getty Images

W tym stylowym zestawie księżna Cambridge rozmawiała z londyńską fundacją Little Village, która w tym tygodniu obchodzi swoje piąte urodziny. Księżna odbyła wideokonferencję z przedstawicielami organizacji, aby usłyszeć, jak wspierają potrzebujące rodziny w obliczu trwającej pandemii COVID-19.

Podczas rozmowy wideo Kate miała na sobie biały dzianinowy sweter polo z kontrastowymi czarnymi przeszyciami i ozdobnymi guzikami. Połączyła prostą bluzkę z kolczykami - teksturowanymi złotymi kółeczkami. Po bliższym przyjrzeniu można zauważyć, iż w tle salonu księżna Kate ma ustawione urocze zdjęcie księcia Jerzego i księżniczki Charlotte z pierwszego dnia szkoły.  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.