Marcin Brzeziński 31 maja 2016 10:12
1/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Bywalcy pokazów mody mają piękne życie. Nie tak dawno Chanel zabrało ich w podróż na Kubę, a teraz Louis Vuitton zafundował wspaniały dzień w Rio de Janeiro. Atrakcji nie brakowało! Jedną z nich była wyprawa na zakupy w centrum tego drugiego co do wielkości miasta w Brazylii. Co w tym niezwykłego? Goście obywali ją na pokładzie helikopterów, a widoki w Rio de Janeiro są w stanie olśnić każdego! Jednak głównym wydarzeniem dnia był sam pokaz kolekcji Louis Vuitton Resort 2017. A oto rzeczy które trzeba o nim wiedzieć! Zapraszamy do naszej galerii!

 

Finał pokazu Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro.

 

Zobaczcie film z pokazu LV 2017 w Rio de Janeiro.

 

Polecamy też: Nowa muza Louis Vuitton! Poznajcie Fernandę Ly! Najgorętsze nazwisko w światowym modelingu

2/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
2/6

1. Miejsce pokazu LV - czyli jeden z najsłynniejszych budynków świata.

Pokaz odbył przed jedną z najbardziej znanych budowli świata czyli Muzeum Sztuki Współczesnej w Niterói (Museu de Arte Contemporânea de Niterói), zaprojektowanym przez legendarnego brazylijskiego architekta Oscara Niemeyera. Modelki na pokazie Louis Vuitton Resort 2017 schodziły po czerwonej rampie prowadzącej do wnętrza muzeum i krążyły pomiędzy gośćmi siedzącymi na różnokolorowych stołkach.

 

Polecamy też: Dom mody Chanel otworzył sezonowy sklep w Saint-Tropez. Jest… piękny! Mamy zdjęcia!

3/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
3/6

2. Goście na pokazie Louis Vuitton Resort 2017 - czyli śmietanka towarzyska.

Na wymienionych już różnokolorowych stołkach zasiedli ambasadorzy Louis Vuitton czyli aktorka Alicia Vikander i aktor, raper, piosenkarz, projektant (niepotrzebne skreślić) Jaden Smith. Oprócz nich pojawiły się między innymi Catherine Deneuve, Zendaya, Alessandra Ambrosio i Isabeli Fontana.

 

Polecamy też: Wydarzenie sezonu? Pokaz Chanel… w Hawanie! Zobaczcie czym zachwycił tym razem Karl Lagerfeld

4/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
4/6

3. Kolekcja Louis Vuitton, czyli Nicolas Ghèsquiere w akcji.
Kolekcja Louis Vuitton Resort 2017 zawierała wszystkie ulubione elementy głównego projektanta tego domu mody Nicolasa Ghèsquiere’a. Znalazły się w niej odniesienia do stylu sportowego, dużo zaskakujących wycięć i odważne graficzne wzory. Uwagę zwracały motywy piłkarskie (tak Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami!) i te związane z wyścigami samochodowymi. 

 

Polecamy też: Olivier Rousteing z Balmain projektuje dla Nike! Chcecie zobaczyć najmodniejsze dresy świata?!

5/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
5/6

4. Dodatki LV czyli to, co lubimy najbardziej!
Wiemy już z pokazu Chanel w Hawanie, że modne będą klapki. Louis Vuitton z kolei stawia na japonki, ale w wersji… z cholewką. Ważnym elementem wielu stylizacji były także wąskie szale ciasno owinięte woków szyi. Taki właśnie srebrny szal miała na sobie kończąca pokaz Natalie Westling.

 

Polecamy też: Najmodniesze na lato! Okulary słoneczne w stylu gwiazd z festiwalu w Cannes. Ceny? Od 1000 zł!

6/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @East News
6/6

5. Najdziwniejsza torebka na pokazie Louis Vuitton Resort 2017
O muzykę w trakcie pokazu zadbał słynny Michel Gaubert. To on odpowiada za podkład dźwiękowy dziesiątków najważniejszych imprez modowych na całym świecie, a przy okazji jest właścicielem jednego z najbardziej dowcipnych kont na Instagramie. Ale naszą uwagę zwrócił inny muzyczny element tego show. A mianowicie torebka w kształcie starego magnetofonu kasetowego, czyli tak zwanego boomboxa. Naszym zdaniem to silna kandydatka w naszej ulubionej kategorii „najdziwniejsza torebka sezonu”!

 

Polecamy też: Te torebki będą hitami lata 2016! Wybraliśmy najciekawsze propozycje światowych domów mody!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…