Marcin Brzeziński 31 maja 2016 10:12
1/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Bywalcy pokazów mody mają piękne życie. Nie tak dawno Chanel zabrało ich w podróż na Kubę, a teraz Louis Vuitton zafundował wspaniały dzień w Rio de Janeiro. Atrakcji nie brakowało! Jedną z nich była wyprawa na zakupy w centrum tego drugiego co do wielkości miasta w Brazylii. Co w tym niezwykłego? Goście obywali ją na pokładzie helikopterów, a widoki w Rio de Janeiro są w stanie olśnić każdego! Jednak głównym wydarzeniem dnia był sam pokaz kolekcji Louis Vuitton Resort 2017. A oto rzeczy które trzeba o nim wiedzieć! Zapraszamy do naszej galerii!

 

Finał pokazu Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro.

 

Zobaczcie film z pokazu LV 2017 w Rio de Janeiro.

 

Polecamy też: Nowa muza Louis Vuitton! Poznajcie Fernandę Ly! Najgorętsze nazwisko w światowym modelingu

2/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
2/6

1. Miejsce pokazu LV - czyli jeden z najsłynniejszych budynków świata.

Pokaz odbył przed jedną z najbardziej znanych budowli świata czyli Muzeum Sztuki Współczesnej w Niterói (Museu de Arte Contemporânea de Niterói), zaprojektowanym przez legendarnego brazylijskiego architekta Oscara Niemeyera. Modelki na pokazie Louis Vuitton Resort 2017 schodziły po czerwonej rampie prowadzącej do wnętrza muzeum i krążyły pomiędzy gośćmi siedzącymi na różnokolorowych stołkach.

 

Polecamy też: Dom mody Chanel otworzył sezonowy sklep w Saint-Tropez. Jest… piękny! Mamy zdjęcia!

3/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
3/6

2. Goście na pokazie Louis Vuitton Resort 2017 - czyli śmietanka towarzyska.

Na wymienionych już różnokolorowych stołkach zasiedli ambasadorzy Louis Vuitton czyli aktorka Alicia Vikander i aktor, raper, piosenkarz, projektant (niepotrzebne skreślić) Jaden Smith. Oprócz nich pojawiły się między innymi Catherine Deneuve, Zendaya, Alessandra Ambrosio i Isabeli Fontana.

 

Polecamy też: Wydarzenie sezonu? Pokaz Chanel… w Hawanie! Zobaczcie czym zachwycił tym razem Karl Lagerfeld

4/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
4/6

3. Kolekcja Louis Vuitton, czyli Nicolas Ghèsquiere w akcji.
Kolekcja Louis Vuitton Resort 2017 zawierała wszystkie ulubione elementy głównego projektanta tego domu mody Nicolasa Ghèsquiere’a. Znalazły się w niej odniesienia do stylu sportowego, dużo zaskakujących wycięć i odważne graficzne wzory. Uwagę zwracały motywy piłkarskie (tak Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami!) i te związane z wyścigami samochodowymi. 

 

Polecamy też: Olivier Rousteing z Balmain projektuje dla Nike! Chcecie zobaczyć najmodniejsze dresy świata?!

5/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @Materiały prasowe
5/6

4. Dodatki LV czyli to, co lubimy najbardziej!
Wiemy już z pokazu Chanel w Hawanie, że modne będą klapki. Louis Vuitton z kolei stawia na japonki, ale w wersji… z cholewką. Ważnym elementem wielu stylizacji były także wąskie szale ciasno owinięte woków szyi. Taki właśnie srebrny szal miała na sobie kończąca pokaz Natalie Westling.

 

Polecamy też: Najmodniesze na lato! Okulary słoneczne w stylu gwiazd z festiwalu w Cannes. Ceny? Od 1000 zł!

6/6
Pokaz Louis Vuitton Resort 2017 w Rio de Janeiro
Copyright @East News
6/6

5. Najdziwniejsza torebka na pokazie Louis Vuitton Resort 2017
O muzykę w trakcie pokazu zadbał słynny Michel Gaubert. To on odpowiada za podkład dźwiękowy dziesiątków najważniejszych imprez modowych na całym świecie, a przy okazji jest właścicielem jednego z najbardziej dowcipnych kont na Instagramie. Ale naszą uwagę zwrócił inny muzyczny element tego show. A mianowicie torebka w kształcie starego magnetofonu kasetowego, czyli tak zwanego boomboxa. Naszym zdaniem to silna kandydatka w naszej ulubionej kategorii „najdziwniejsza torebka sezonu”!

 

Polecamy też: Te torebki będą hitami lata 2016! Wybraliśmy najciekawsze propozycje światowych domów mody!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.