Marcin Brzeziński 11 kwietnia 2016 17:48
1/13
Torebki na wiosnę 2016
Copyright @East News
1/13

Każdy sezon ma swoje it bags czyli torebki, które budzą pożądanie fashionistek na całym świecie. Ale też w każdym sezonie pojawiają się modele budzące co najmniej poważne zdziwienie. Musimy przyznać, że w kolekcjach na wiosnę i lata 2016 jest ich wyjątkowo dużo.

Po pierwsze pojawiły się więc torebki przypominające… zwierzęta. Możecie wybrań na przykład wiklinowego pieska od Kate Spade albo kotka od Gucciego. Jeśli nie przepadacie za zwierzętami, to może lubicie jedzenie. Tu wybór jest jeszcze większy! O swoje miejsce na rynku (i to wcale nie spożywczym) walczą między innym tort od Betsey Johnson i koszyk z orzeszkami ziemnymi Kate Spade. Następnym wyraźnym trendem są przedmioty codziennego użytku: aparat fotograficzny (Dolce&Gabbana), telewizor (Jeremy Scott) czy słupek sygnalizujący roboty drogowe (Moschino). W tej kategorii swoją propozycję dorzuciła także wymieniana już amerykańska projektantka Kate Spade. Było to aluminiowe wiaderko wypełnione różami (naprawdę nie wiemy, gdzie można w nim schować portfel). A jeśli żadna z tych tendencji wam się nie spodobała, zostały jeszcze torebki naśladujące ludzkie twarze (Marc Jacobs, Moschino)
Kiedy Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” dostała od Mr Big'a torebkę w kształcie kaczki, delikatnie mówiąc, nie była zachwycona. Ciekawe, co by powiedziała o sezonie wiosna/lato 2016? My ze swoje strony nie możemy z kolei zagwarantować, że któraś z dziwacznych torebek nie zostanie w rezultacie wymarzoną it bag. Cóż, świat mody bywa nieprzewidywalny!

Zapraszamy do naszej galerii!

 

Polecamy też: Największa skandalistka świata mody, Vivienne Westwood kończy 75 lat! Pamiętacie jej wybryki?

2/13
torbka w kształcie ps
Copyright @East News
2/13
3/13
torebka w kształcie ryby
Copyright @Instagram
3/13

Torebka marki Thom Browne na wiosnę-lato 2016.

 

Polecamy też: Wszyscy w pierwszym rzędzie, Anja Rubik na wybiegu… czyli co warto wiedzieć o pokazie Chanel!

4/13
torebka głowa kota
Copyright @East News
4/13
5/13
torebka w kształcie kawałka tortu
Copyright @Instagram
5/13
6/13
torebka w kształcie pudełka z orzeszkami
Copyright @East News
6/13
7/13
torebka w kształcie aparatu fotograficznego
Copyright @East News
7/13
8/13
torebka jak opakowanie proszku
Copyright @East News
8/13
9/13
torebka w kształcie telewizora
Copyright @East News
9/13
10/13
torebka w kształcie sygnalizatora drogowego
Copyright @East News
10/13
11/13
torebka w kształcie wiaderka z różami
Copyright @East News
11/13
12/13
torebka w kształcie twarzy
Copyright @East News
12/13
13/13
torba w kolorowe nadruki
Copyright @East News
13/13

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?