ZE ŚWIATA MODY

Córki Kim Kardashian i Beyonce od dłuższego czasu noszą ubranka Givenchy. Teraz kolekcja będzie dostępna dla wszystkich!

Marcin Brzeziński 23 kwietnia 2017 18:15
Pierwsza kolekcja dla dzieci domu mody Givenchy
Fot. Materiały prasowe

North West czyli córka Kim Kardashian i Blue Ivy, córka Beyonce od dłuższego czasu mogły się cieszyć ubrankami z logo domu mody Givenchy. Teraz staną się dostępne dla wszystkich (których na to stać, rzecz jasna). Francuska marka ogłosiła bowiem właśnie, że w lipcu do jej butików na całym świecie trafi pierwsza kolekcja Givenchy Kid. Jej powstanie zapowiedział już grudniu 2016 roku ówczesny dyrektor kreatywny Givenchy Riccardo Tisci, ale nie wiadomo, czy w rzeczywistości zdążył wziąć udział w jej powstaniu.

 

Polecamy też: Kim Kardashian i Kanye West projektują ubrania dla dzieci! Ich pierwszą modelką jest córka North
 

Niemowlę w śpiochach Givenchy

Na kolekcję składa się 60 ubrań i dodatków dla dziewczynek, 40 dla chłopców oraz 30… dla niemowląt. Projekty Givenchy Kid powtarzają znane z wybiegów modele w wersji mini. Znajdziemy tu nawet kreacje couture na specjalne okazje takie jak chrzciny czy pierwsze urodziny. Ceny zaczynają się od 80 euro za prosty T-shirt, a kończą na 300 euro za płaszczyk. I trzeba przyznać, że w porównaniu z innymi designerskimi ubrankami dla dzieci są to kwoty dość niewygórowane. Powiedzmy tylko dla przykładu, że za jedwabną bomberkę z dziecięcej kolekcji Balmain trzeba zapłacić… aż 1500 dolarów!

 

Pierwsza kolekcja dla dzieci domu mody Givenchy
Fot. Materiały prasowe

Pierwsza kolekcja dla dzieci domu mody Givenchy.

 

Polecamy też: Grzechotka od Tiffany'ego, buty Chanel... „Po to harowałem, by moim dzieciom było łatwiej”. Jak żyją dzieci gwiazd?

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.