Olga Figaszewska 19 maja 2017 06:00
1/9
Kim Kardashian, rodzina Kardashianów
Copyright @materiały prasowe
1/9

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak żyją asystentki wielkich gwiazd show-biznesu? My znamy odpowiedź. Stephanie Sheperd w ostatnim wywiadzie dla EliteDaily zdradziła tajemnice współpracy ze słynnym klanem Kardashianów.

 

Jeśli myślicie, że bycie asystentką oznacza podróże dookoła świata, ubrania od najlepszych projektantów  i chodzenie do drogich restauracji — macie rację. Lecz i ta praca, ma swoje minusy. Sthepanie Sheper odkrywa tajemnice współpracy z Kardashiankami. Współpracuje z nimi od 4 lat.

 

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się? Wszystko wskazuje na to, że...

 

Praca z Kardashianami

Shepherd, pochodząca z małego miasta, wyznała, że kiedy po raz pierwszy przybyła do Los Angeles doznała kulturowego szoku, a współpraca z rodziną Kim otworzyła jej wiele dróg i nauczyła życia. Jak sama przyznała, niewiele podróżowała, nie znała marek projektantów.

Po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej z asystentem Kris Jenner, Stephanie została natychmiast przedstawiona Kim. Dziewczyna szybko zyskała sympatię Kardashianek. W tym czasie Kim była w zaawansowanej ciąży z North. „Powiedziała: potrzebuję pomocy. Robin kocha cię i mówi o tobie świetne rzeczy, tego właśnie potrzebuję. Możesz to zrobić? Odparłam: jasne, że tak”, relacjonowała. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektor ds. marki Kardashian West.

 

Zobacz też: Kim i Kanye planują rozwód i znikają z mediów. To tylko marketing czy medialny kryzys?


Sheper o Kim Kardashian

 

Sthepanie Sheperd przyznaje, że początki nie były łatwe. Kim ma dość specyficzny, trudny charakter. Nie łatwo sprostać jej wymaganiom. Gdy coś idzie nie po jej myśli, obarcza o to winą wszystkich dookoła. Dziewczyna wykonywała mnóstwo rzeczy, w zależności od potrzeb. W większości przypadków należało do niej: ustalanie grafiku, planowanie podróży, pranie, sprzątanie czy opieka nad dzieckiem. takich jak pilnowanie grafiku, rezerwowanie podróży, pomoc przy dziecku, robienie prania. „Bycie asystentem abstrahując od tych wszystkich luksusów to bardzo często fizyczna praca, czasami niewdzięczna. Chociażby branie na siebie winy kiedy samochód nie przyjedzie albo lot się opóźnia”, komentuje.

 

Dla Kim jest gotowa jest poświęcić swoje życie. Najgorszym wspomnieniem był dla niej atak w Paryżu. Tej nocy robiła wszystko, aby Kim jak najszybciej i najbezpieczniej wróciła do domu. „Gdziekolwiek jesteśmy, zwłaszcza po Paryżu, moim pierwszym instynktem jest ją chronić. Dałabym się za nią zabić”,  powiedziała.

 

Zobacz też: „Nie ma w tobie nic naturalnego!”. Jakim operacjom plastycznym naprawdę poddała się Kim Kardashian?

 

Jaka jest naprawdę Kris Jenner?

Najwięcej pochlebnych słów przypadło Kris Jenner. Zdaniem Sthepanie, to kobieta która jednym telefonem potrafi zmieniać świat. Zawsze znajduje czas dla swoich dzieci, zarządza ich karierami i upewnia się, czy mają wszystko czego pragną.

 

„Kris Jenner jest najbardziej konkretną i zdecydowaną osobą na świecie. Nie ma żadnego problemu ze stawianiem na swoim i jasnym komunikowaniem: „Ja tego nie zaakceptuję, zadzwońcie gdzie trzeba i zróbcie to co mówię”, zdradza w rozmowie.

 

Kris nie zapomina o nikim. Stara się doceniać każdego asystenta.Każdy z nas dostaje od niej prezent na Boże Narodzenie z odręcznie podpisaną, spersonalizowaną kartką. A umówmy się, to nie są skromne prezenty! Takim człowiekiem chciałabym się kiedyś stać”, mówi podekscytowana w wywiadzie.

 

Jest jednak coś, co najbardziej zwróciło jej uwagę. Kardashianki wyznają jedną żelazną zasadę: ćwiczenia i zdrowa dieta. Wpłynęło to również na jej życie. „Będąc w ich towarzystwie cały czas ćwiczę. Nigdy nie byłam jakoś specjalnie wkręcona w ćwiczenia, ale przy nich to się zmieniło, z nimi nie da rady inaczej”,  opowiedziała.

 

Jak wygląda życie Sthepanie Sheperd? Zobacz, jak spędza czas w gronie Kardashianek.

 

Zobacz też: Już dziś premiera kosmetyków do ust Kim Kardashian West dla Kylie Cosmetics!

2/9
Kim Kardashian, rodzina Kardashianów
Copyright @Instagram, Stephanie Sheperd
2/9

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.