Kim i Kanye
Fot. Instagram Kim Kardashian
O TYM JEST GŁOŚNO

Kim i Kanye planują rozwód i znikają z mediów. To tylko marketing czy medialny kryzys?

Olga Figaszewska 8 grudnia 2016 11:45
Kim i Kanye
Fot. Instagram Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West wycofają się z show-biznesu? Ostatnie miesiące nie sprzyjają całej rodzinie Kardashianów.

 

Najsłynniejsze reality show na świecie zostało wstrzymane,  Kim została napadnięta w hotelu w Paryżu, Kanye West odwołał trasę koncertową i trafił na obserwację psychiatryczną do szpitala. Przyszedł poważne załamanie nerwowe. Przyczyną jego fatalnego stanu psychicznego, była utrata znaczącej sumy, jaką zainwestował w remont posiadłości.

 

Przeczytaj też: Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

 

Koniec miłości?

 

Ich związek od samego początku jest na językach całego świata, a każdy krok Kim i Westa śledzą fani i media. Są najpotężniejszą parą show-biznesu i nikt tak jak oni, nie potrafi wzbudzać tylu kontrowersji. Coraz częściej zagraniczne media mówią o kryzysie w ich związku, nikt nie wierzył w prawdziwe uczucie. Plotki nasiliły się po tym, jak raper trafił z załamaniem nerwowym do szpitala. Anonimowe osoby z otoczenia Kim, twierdzą, że gwiazda czuje się uwięziona w małżeństwie, po ponad dwóch latach związku zamierza rozwieść się z mężem i zawalczyć o pełne prawo do opieki nad dziećmi. Podobno już zbiera dowody, które umożliwią jej podjęcie odpowiednich kroków. Nic nie wskazuje na to, by w rzeczywistości ostatnie wydarzenia miały dodatkowo wpłynąć na rozpad ich małżeństwa. Kanye i Kim są sobie bliżsi niż kiedykolwiek przedtem. We wtorek para odwiedziła jednego ze swoich przyjaciół. To było ich pierwsze wspólne wyjście z domu. Przypominamy, że Kim Kardashian, czuwała przy ukochanym po jego wyjściu ze szpitala. Rodzina zaplanowała wynajęcie specjalisty, który będzie pomagał raperowi wracać do zdrowia z dala od medialnego szumu w domowym zaciszu.

 

Polecamy też: Kryzys w związku Kim Kardashian i Kanye'a Westa? Wszystko na to wskazuje! Poznajcie historię ich miłości

 

Ucieczka z show-biznesu

 

Para w ostatnich dniach poinformowała, że do końca roku, planują wycofać się z show-biznesu. Do podjęcia tej decyzji, skłoniła ich przede wszystkim trudna sytuacja zdrowotna Westa i chęć poprawy wizerunku. Podobno już odwołano wszystkie wystąpienia publiczne zaplanowane do końca roku.

 

Czy naprawdę swój wolny czas para przeznaczy na życie z dala od świata mediów, błysku fleszy i czerwonych dywanów? Jak na razie, wszystko na to wskazuje. Jak poinformował Page SixKim i Kanye postanowili zawiesić swoją działalność publiczną. Nie chcą być pożywką dla mediów. Nie będą publikować zdjęć w portalach społecznościowych, ani udzielać się na innych polach. Teraz najważniejsze są ich dzieci i zdrowie rapera. Muszą zrobić sobie przerwę, aby stan Westa wreszcie się ustabilizował.

 

Zobacz też: Nowe informacje o problemach psychicznych Kanye'a Westa. Dlaczego raper trafił do szpitala?

 

 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?