Kim i Kanye
Fot. Instagram Kim Kardashian
O TYM JEST GŁOŚNO

Kim i Kanye planują rozwód i znikają z mediów. To tylko marketing czy medialny kryzys?

Olga Figaszewska 8 grudnia 2016 11:45
Kim i Kanye
Fot. Instagram Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West wycofają się z show-biznesu? Ostatnie miesiące nie sprzyjają całej rodzinie Kardashianów.

 

Najsłynniejsze reality show na świecie zostało wstrzymane,  Kim została napadnięta w hotelu w Paryżu, Kanye West odwołał trasę koncertową i trafił na obserwację psychiatryczną do szpitala. Przyszedł poważne załamanie nerwowe. Przyczyną jego fatalnego stanu psychicznego, była utrata znaczącej sumy, jaką zainwestował w remont posiadłości.

 

Przeczytaj też: Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

 

Koniec miłości?

 

Ich związek od samego początku jest na językach całego świata, a każdy krok Kim i Westa śledzą fani i media. Są najpotężniejszą parą show-biznesu i nikt tak jak oni, nie potrafi wzbudzać tylu kontrowersji. Coraz częściej zagraniczne media mówią o kryzysie w ich związku, nikt nie wierzył w prawdziwe uczucie. Plotki nasiliły się po tym, jak raper trafił z załamaniem nerwowym do szpitala. Anonimowe osoby z otoczenia Kim, twierdzą, że gwiazda czuje się uwięziona w małżeństwie, po ponad dwóch latach związku zamierza rozwieść się z mężem i zawalczyć o pełne prawo do opieki nad dziećmi. Podobno już zbiera dowody, które umożliwią jej podjęcie odpowiednich kroków. Nic nie wskazuje na to, by w rzeczywistości ostatnie wydarzenia miały dodatkowo wpłynąć na rozpad ich małżeństwa. Kanye i Kim są sobie bliżsi niż kiedykolwiek przedtem. We wtorek para odwiedziła jednego ze swoich przyjaciół. To było ich pierwsze wspólne wyjście z domu. Przypominamy, że Kim Kardashian, czuwała przy ukochanym po jego wyjściu ze szpitala. Rodzina zaplanowała wynajęcie specjalisty, który będzie pomagał raperowi wracać do zdrowia z dala od medialnego szumu w domowym zaciszu.

 

Polecamy też: Kryzys w związku Kim Kardashian i Kanye'a Westa? Wszystko na to wskazuje! Poznajcie historię ich miłości

 

Ucieczka z show-biznesu

 

Para w ostatnich dniach poinformowała, że do końca roku, planują wycofać się z show-biznesu. Do podjęcia tej decyzji, skłoniła ich przede wszystkim trudna sytuacja zdrowotna Westa i chęć poprawy wizerunku. Podobno już odwołano wszystkie wystąpienia publiczne zaplanowane do końca roku.

 

Czy naprawdę swój wolny czas para przeznaczy na życie z dala od świata mediów, błysku fleszy i czerwonych dywanów? Jak na razie, wszystko na to wskazuje. Jak poinformował Page SixKim i Kanye postanowili zawiesić swoją działalność publiczną. Nie chcą być pożywką dla mediów. Nie będą publikować zdjęć w portalach społecznościowych, ani udzielać się na innych polach. Teraz najważniejsze są ich dzieci i zdrowie rapera. Muszą zrobić sobie przerwę, aby stan Westa wreszcie się ustabilizował.

 

Zobacz też: Nowe informacje o problemach psychicznych Kanye'a Westa. Dlaczego raper trafił do szpitala?

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.