Kanye West, Kim Kardashian
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe informacje o problemach psychicznych Kanye'a Westa. Dlaczego raper trafił do szpitala?

Konrad Szczęsny 28 listopada 2016 16:15
Kanye West, Kim Kardashian
Fot. Getty Images

Kanye West we wtorek 22 listopada trafił na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Mąż Kim Kardashian przechodzi poważne załamanie nerwowe. Co je spowodowało? W jak poważnym stanie znajduje się raper i kiedy opuści szpital?

 

Polecamy też: Kanye West trafił do szpitala na obserwację psychiatryczną. Co się stało? Czyżby załamanie nerwowe?

 

Serwisy za oceanem prześcigają się w doniesieniach na temat stanu zdrowia Kanye'a Westa. Według mediów mąż Kim Kardashian jest nieufny wobec personelu szpitala UCLA Medical Center w Los Angeles, w którym przebywa. Ma to związek z jego psychicznymi dolegliwościami. Ponoć raper „jest głęboko przybity i cierpi na paranoję”, zaś lekarz opiekujący się muzykiem miał zdradzić policjantom, że jego podopieczny „cierpiał na tymczasową psychozę”, za którą stało przemęczenie i odwodnienie. 

 

Odwołane koncerty Kanye'a Westa

Faktem jest, że organizatorzy trasy Saint Pablo Tour odwołali wszystkie zaplanowane w jej ramach koncerty. Oficjalną przyczyną, którą podali w oświadczeniu, jest przemęczenie rapera i konieczność odpoczynku. Mówiło się, że przez to raper straci nawet... 10 milionów dolarów! Okazuje się jednak, że jego stan jest na tyle poważny, iż polisa ubezpieczeniowa prawdopodobnie obejmie zwrot kosztów związanych z odwołaniem trasy. Znajduje się w niej zapis o pokryciu utraconych korzyści majątkowych i zobowiązań finansowych wywołanych odwołaniem koncertów z powodu choroby.

 

Kanye West i Kim Kardashian zainwestowali miliony w willę w Kalifornii

Serwis TMZ podaje przyczynę fatalnego stanu psychicznego męża Kim Kardashian. Twierdzi, że na jego złej kondycji zaważyły przede wszystkim koszty remontu willi w Kalifornii, którą małżonkowie zakupili w 2014 r. za 20 milionów dolarów (i nie mieszkali w niej ani przez chwilę). Od razu rozpoczął się remont, który do tej pory pochłonąć miał... połowę kwoty zakupu! Co więcej, Kanye West po jakimś czasie postanowił zmienić koncepcję urządzania domu, przez co stracił wydane pieniądze. Podobno nietrafiona inwestycja była kością niezgody pomiędzy celebrytką i raperem. Wzajemnie wyrzucali sobie z jednej strony fakt zakupienia nieruchomości, z drugiej zmianę koncepcji remontu i fakt wydawania kolejnych bajońskich sum.

 

Polecamy też: 6 liczb na 36 urodziny Kim Kardashian. Podsumowaliśmy królową świata skandali

Kiedy Kanye West wyjdzie ze szpitala?

Ponoć Kim Kardashian czuwa przy ukochanym. Ma on zostać wypisany ze szpitala na dniach. Rodzina planuje  podobno wynajęcie specjalisty, który będzie pomagał raperowi wracać do zdrowia z dala od medialnego szumu w domowym zaciszu.

 

Polecamy też: Biżuteria, stroje, samochody, domy. Ile jest wart majątek Kim Kardashian?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.