Kim Kardashian, Kanye West, urodziny
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

6 liczb na 36 urodziny Kim Kardashian. Podsumowaliśmy królową świata skandali

Konrad Szczęsny 21 października 2016 17:10
Kim Kardashian, Kanye West, urodziny
Fot. East News

Kim Kardashian ma 36 lat. Zaś powodów do radości wiele: jej związek z Kanyem Westem jest na językach całego świata, każdy krok celebrytki i jej dzieci North oraz Sainta śledzą media i fani, zaś w rankingach popularności zajmuje miejsca na szczycie. O jej majątku krążą legendy, zresztą ona sama skutecznie podgrzewa plotki na ten temat. Czym szokowała z biegiem lat?

 

Czym szokowała z biegiem lat? W sześciu liczbach podsumowaliśmy jej ekscesy.

 

1. Kim Kardashian - sekstaśma

 

5 milionów dolarów wyniosło odszkodowanie, jakie otrzymała kim od firmy, która opublikowała jej sekstaśmę. Wszystko zaczęło się w 2007 r., gdy do sieci trafiło nagranie z sypialni Kardashian i Raya J. Jedna z firm zajmujących się dystrybuowaniem tego typu treści kupiła do prawa do filmu, po czym wydała go na płycie. Choć początkowo celebrytka pozwała dystrybutora, koniec końców wycofała pozew. Już to wydarzenie zwiastowało, że w show-biznesie pojawiła się osobistość, która jest w imię sławy gotowa na wiele. Podejrzenia okazały się prawdziwe.

 

2. Kim Kardashian ślub

72 dni - tyle trwało małżeństwo celebrytki z Krisem Humphriesem, graczem drużyny NBA New Jersey Nets, zawarte 20 sierpnia 2011 r.  A już 31 października Kim wniosła pozew o rozwód. Wywołało to lawinę plotek, że związek był jedynie środkiem, by zwiększyć medialną popularność Kim i pomnożyć jej majątek. Według różnych źródeł na uroczystości zarobiła około 18 milionów dolarów! Co więcej 1 grudnia Kris wniósł pozew o unieważnienie małżeństwa twierdząc, że został oszukany.

 

3. Kim Kardashian Twitter

48,6 miliona osób obserwuje profil Kim Kardashian na Twitterze. Jest jednym z najpopularniejszych na tym portalu, a zaradna celebrytka wie, jak to zmonetyzować. W kwietniu 2010 r. The Guardian podał, że za jeden sponsorowany tweet do kieszeni Kim trafia aż... 10 tysięcy dolarów! Stawka ta mogła w ostatnich latach wzrosnąć, teraz ma ona wynosić nawet 25 tysięcy dolarów...

 

4. Kim Kardashian ojciec

13 lat temu zmarł jej ojciec Rob. Wiele osób zastanawia się, skąd pochodzi majątek rodziny Kardashianów. Zawdzięczają go oni właśnie Robertowi. Był on przedsiębiorcą oraz prawnikiem, znanym w Ameryce m.in. z bardzo głośnych i medialnych procesów, jak ten O.J. Simpsona (oskarżonego o zamordowanie żony i jej przyjaciela).  Zostawił on fortunę wartą około 100 milionów dolarów!

 

5. Rozmiary Kim Kardashian

34, 36 czy 38? Dyskusje na temat rozmiarów Kim nie mają końca. W 2011 r. twierdziła, że wynosi on właśnie 34. Z kolei gdy była w ciąży z drugim dzieckiem, synem Saintem, podkreśliła, że biust urósł jej o 2 rozmiary  Jedną z największych zagadek show-biznesu jest to, jaki dokładnie rozmiar ma jej pupa, którą chętnie chwali się w mediach społecznościowych i która jest jej znakiem rozpoznawczym.

 

6. Napaść na Kim Kardashian

Od 11 do 16 milionów dolarów miała kosztować biżuteria, którą jej skradziono podczas napadu na celebrytkę w Paryżu w tym miesiącu. Przebywała ona w tym mieście z okazji tygodnia mody. Choć po incydencie Kim ograniczyła swoją działalność w mediach społecznościowych i zapowiedziała, że na jakiś czas usunie się w cień nie brakuje opinii, że całe zamieszanie to kolejny sposób, by podgrzać atmosferę wokół całego celebryckiego rodu Kardashianów. Faktem jest, że po tym zdarzeniu Kim zaczęła unikać paparazzi. Czy na długo? Tego zapewne dowiemy się wkrótce.

 

Polecamy też: Pierścionki zaręczynowe gwiazd! Beyoncé, Paris, Hilton, Kim Kardashian. Która dostała najdroższy?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?