Kim Kardashian, Kanye West
Fot. Instagram
O NICH JEST GŁOŚNO

Kryzys w związku Kim Kardashian i Kanye'a Westa? Wszystko na to wskazuje! Poznajcie historię ich miłości

Damian Duda 5 grudnia 2016 12:45
Kim Kardashian, Kanye West
Fot. Instagram

Kanye trafił kilkanaście dni temu do szpitala na obserwację psychiatryczną. Muzyk odwołał trasę „Saint Pablo Tour’’. Bezpośrednim powodem pogorszenia stanu rapera miały być problemy finansowe. Po wyjściu ze szpitala, Kanye wynajął wille z dala od wspólnego domu pary, a zagraniczne media piszą o kryzysie w związku. Czy to koniec jednego z najpotężniejszych małżeństw w show-biznesie? 

 

Przeczytaj też: Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

 

Ona zawsze marzyła o sławie. Niestety, nie znalazła w sobie żadnego talentu. On – utalentowany i dobrze wyglądający. A słowa, które wypowiada publicznie zawsze wzbudzają wiele kontrowersji. Są najpotężniejszą parą w show-biznesie. Zarabiają na wszystkim – dosłownie. Kim Kardashian dzięki seks taśmie – która dla większości osób byłaby powodem do wstydu, dla niej stała się przepustką do sławy – została celebrytką, która zasiada w pierwszych rzędach na najważniejszych pokazach mody. Co mają w sobie Kimye – jak nazywani są przez zagraniczne media? Dlaczego ich sukces liczony jest w setkach milionów dolarów? 

 

Kim Kardashian i Kanye West – początki znajomości 

Poznali się w 2004 roku, dzięki znajomym. Bywali na wspólnych przyjęciach, imprezowali w tych samych klubach – sprawdzony hollywoodzki scenariusz na prawdziwe uczucie. Nie od razu było tak kolorowo. Kanye West, zanim związał się z Kim, był znany z dosyć obcesywnego traktowania swoich partnerek. Jedną z ofiar rapera była modelka Alexis Phifer, z którą był zaręczony. Kiedy zobaczyła swojego narzeczonego w trakcie oglądania nagich zdjęć Kim Kardashian, od razu zaczęli się kłócić. Świadek wydarzenia opowiedział mediom o całym zajściu. „Kłócąc się, wyszli z domu. Nagle Kanye z całej siły pchnął Alexis w krzaki, wsiadł w samochód i odjechał”, zrelacjonował uczestnik zdarzenia. Kim Kardashian , przed znajomością z Kanyem, dwukrotnie wyszła za maż. Pierwszym mężem najpopularniejszej z Kardashianek był producent Damon Thomas. W 2011 roku wyszła za gracza NBA Krisa Humphriesa, było to jedno z najkrótszych małżeństw w show-biznesie – trwało zaledwie 72 dni. 
 

Kimye – ślub

Blisko dwa lata temu, przed ślubem Kim i Kanye'a, ich majątek szacowano na 155 milionów dolarów! Dziś ta kwota może być nawet dwukrotnie wyższa. Trzeci ślub Kim został nazwany „najbardziej ekstrawaganckim ślubem XXI wieku’’, a w trakcie uroczystości zaśpiewali: Lana Del Rey, Andrea Bocelli i John Legend. Para wynajęła zabytkową twierdzę we Florencji za bagatela 400 tysięcy dolarów. Na ślub przyjechało aż 600 gości z całego świata, którzy zasiedli przy 224-metrowym marmurowym stole. Przyjaciel Kanye'go, Jazy-Z nie pojawił się na uroczystości, nazywając ją „cyrkiem’’. 

 

Kim Kardashian i Kanye West na okładce amerykańskiego „Vogue'a’’ 

Wiele kontrowersji wzbudziła decyzja redaktor naczelnej amerykańskiej „biblii mody’’, Anny Wintour. W branży plotkowano, że Kanye regularnie wydzwania do Wintour, próbując przekonać ją do wspólnej okładki dla „Vogue'a’’. Raper argumentował swoją „prośbę’’ tym, że pokazanie jego żony na pierwszej stronie magazynu, byłoby podsumowaniem drogi, jaką przebyła Kim – od celebrytki do prawdziwej ikony stylu. A mówiąc bardziej dosłownie, to od bohaterki seks taśmy do najlepiej zarabiającej celebrytki na świecie. 

 

Bonnie Morrison z portalu Business of Fashion postawił tezę, że media dawno nie były tak blisko człowieka, jak teraz. Bo nikt inny, tylko widzowie reality show „Z kamerą u Kardashianów’’, czytelnicy rozmów z nimi czy obserwatorzy ich profili - to oni ich wykreowali.

 

Zobacz też: 6 liczb na 36 urodziny Kim Kardashian. Podsumowaliśmy królową świata skandali

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.