Torba zaprojektowana  by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Balenciaga znów zaskakuje! Zobaczcie kolejny przebój francuskiego domu mody!

Marcin Brzeziński 27 czerwca 2017 07:00
Torba zaprojektowana  by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette
Fot. Materiały prasowe

Wszystko, czego dotknie dyrektor kreatywny marek Balenciaga i Vetements, Demna Gvasalia zamienia się w złoto, a dokładniej mówiąc w euro i dolary. Tak było z torba przypominającą kultowy model Ikei czy z T-shirtem z napisem DHL. Najnowszym hitem pochodzącego z Gruzji projektanta stałą się biała torba na zakupy. Wyglądała, jak zwyczajna papierowa torebka, którą dostajemy gratis w sklepie. Ale wykonana była ze skóry, miała srebrne wykończenia i… kosztowała 995 euro czyli około 4200 złotych!

 

Polecamy też: Dom mody Balenciaga obchodzi 100. urodziny! Ta kolekcja powstała w hołdzie dla jego założyciela!
 

Wyprzedane!

Użycie czasu przeszłego jest tu jak najbardziej na miejscu. Torebka, którą Gvasalia zaprojektował by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette mimo swej ceny zniknęła bowiem z półek sklepowych w oka mgnieniu. Jak czytamy na portalach internetowych, istnieje jednak pewna szansa, że jeszcze na nie powróci. A może to tylko pobożne życzenia fashionistów z całego świata? My zaś zastanawiamy się nad czymś innym… Czym nas pan jeszcze zaskoczy, panie Gvasalia?

 

Torba zaprojektowana  by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette
Fot. Materiały prasowe

Nowa, skórzana torba domu mody Balenciaga.

 

Polecamy też: Wielka wystawa Balenciagi w Londynie już otwarta! Dlaczego warto ją odwiedzić?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.