Torba zaprojektowana  by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Balenciaga znów zaskakuje! Zobaczcie kolejny przebój francuskiego domu mody!

Marcin Brzeziński 27 czerwca 2017 07:00
Torba zaprojektowana  by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette
Fot. Materiały prasowe

Wszystko, czego dotknie dyrektor kreatywny marek Balenciaga i Vetements, Demna Gvasalia zamienia się w złoto, a dokładniej mówiąc w euro i dolary. Tak było z torba przypominającą kultowy model Ikei czy z T-shirtem z napisem DHL. Najnowszym hitem pochodzącego z Gruzji projektanta stałą się biała torba na zakupy. Wyglądała, jak zwyczajna papierowa torebka, którą dostajemy gratis w sklepie. Ale wykonana była ze skóry, miała srebrne wykończenia i… kosztowała 995 euro czyli około 4200 złotych!

 

Polecamy też: Dom mody Balenciaga obchodzi 100. urodziny! Ta kolekcja powstała w hołdzie dla jego założyciela!
 

Wyprzedane!

Użycie czasu przeszłego jest tu jak najbardziej na miejscu. Torebka, którą Gvasalia zaprojektował by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette mimo swej ceny zniknęła bowiem z półek sklepowych w oka mgnieniu. Jak czytamy na portalach internetowych, istnieje jednak pewna szansa, że jeszcze na nie powróci. A może to tylko pobożne życzenia fashionistów z całego świata? My zaś zastanawiamy się nad czymś innym… Czym nas pan jeszcze zaskoczy, panie Gvasalia?

 

Torba zaprojektowana  by uczcić przejęcie przez Balenciagę słynnego paryskiego butiku Colette
Fot. Materiały prasowe

Nowa, skórzana torba domu mody Balenciaga.

 

Polecamy też: Wielka wystawa Balenciagi w Londynie już otwarta! Dlaczego warto ją odwiedzić?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?