Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
VIVA! MODA

„Modlimy się razem z moim chłopakiem”, mówi w nowej VIVIE! MODZIE modelka Karolina Pisarek

Czy wiara pomaga w świecie mody?

Marcin Brzeziński 8 września 2019 16:29
Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Gwiazdą najnowszej VIVY! MODY jest odnosząca sukcesy na światowych wybiegach Karolina Pisarek. W rozmowie z Beatą Nowicką modelka m.in. zdradza nam tajemnice swego sukcesu, opowiada o mieszkającym w Manili chłopaku i znaczeniu, jakie dla ich wspólnego życia ma wiara.

Związek na odległość

VIVA!: Na jakiej trasie kursujesz najczęściej?
Karolina Pisarek: Między Warszawą a Manilą, stolicą Filipin. Tam mieszka mój mężczyzna, który również pracuje w modelingu.
VIVA!: To ponad dziewięć tysięcy kilometrów! Nie ułatwiasz sobie życia.
Karolina Pisarek: To prawda. Poleciałam tam na sesję i postanowiłam zostać kilka dni, żeby odpocząć. Po całym dniu pracy poszliśmy z ekipą i fotografem na kolację do restauracji i tam podszedł do mnie Daniel. Przedstawił się i zaczęliśmy rozmawiać. To było super. Po jakimś czasie zapytał o mojego Instagrama. „O, ale masz dużo obserwujących”, powiedział, a ja na to: „To pokaż mi swojego”. Patrzę – milion siedemset obserwujących! „Who are you?”. To było zabawne, oboje nie mieliśmy pojęcia, z kim rozmawiamy, ale już była między nami niesamowita chemia. Za cztery godziny miałam samolot, poprosił mnie, żebym została.
VIVA!: Zostałaś?
Karolina Pisarek: Nie. Za to on poprzestawiał swoje plany i zaczął latać za mną po wyspach. Pierwszego sierpnia świętowaliśmy drugą rocznicę. W życiu nie spodziewałam się, że coś takiego mnie spotka.

Wspólna modlitwa

VIVA!: Związki na odległość są trudne. Co Wam pomaga przetrwać rozłąkę?
Karolina Pisarek: Razem się modlimy. Mamy wspólną wiarę, to jest niezwykłe, jak wiara potrafi zbliżyć ludzi do siebie. Jesteśmy tak daleko, a tak blisko jednocześnie. Zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Naszą pierwszą rocznicę spędziliśmy w Nowym Jorku, pojechaliśmy na konferencję Hillsong, gdzie był wielki koncert ludzi, którzy śpiewają wesoło do Boga. Religia wprowadza spokój. Nie oszukujmy się, nie ma idealnych związków, trzeba się czasem pokłócić, żeby się pogodzić. Oboje uważamy, że jak jest Bóg w związku, to jest wszystko. Potrafimy się uspokoić, wyciszyć, zrozumieć tę drugą osobę, bardziej ją pokochać. Dwa lata zleciały, jakby to był jeden dzień.

Czy wiara pomaga w świecie mody? Jak sądzicie? Cały wywiad Beaty Nowickiej z Karoliną Pisarek tylko w najnowszej VIVIE MODZIE! Już w sprzedaży!

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Jesienne kreacje i makijaż Chanel w niezwykłej sesji w najnowszej VIVIE! MODZIE!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa