Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz
O NICH JEST GŁOŚNO

Skandaliczne kulisy rozstania Karoliny Pisarek. A niedawno mówiła nam: „modlimy się razem”

Mężczyzna zdradzał modelkę?!

Marcin Brzeziński 27 grudnia 2019 13:16
Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Dla niego kursowała między Warszawą a stolicą Filip. Niestety, związek Karoliny Pisarek z modelem z Manili, Danielem Kenjim Matsunagiem, zakończył się po dwóch latach w atmosferze skandalu. Partner miał zdradzać swoją dziewczynę. To tym bardziej bolesne dla 22-letniej modelki, że w niedawnej rozmowie z Beatą Nowicką zapewniała, że łączy ich wyjątkowa więź i nawet... modlą się razem. Przypominamy ten wywiad, którego udzieliła magazynowi „VIVA! Moda” we wrześniu 2019 roku.

Karolina Pisarek o związku na odległość

VIVA!: Na jakiej trasie kursujesz najczęściej?
Karolina Pisarek: Między Warszawą a Manilą, stolicą Filipin. Tam mieszka mój mężczyzna, który również pracuje w modelingu.
VIVA!: To ponad dziewięć tysięcy kilometrów! Nie ułatwiasz sobie życia.
Karolina Pisarek: To prawda. Poleciałam tam na sesję i postanowiłam zostać kilka dni, żeby odpocząć. Po całym dniu pracy poszliśmy z ekipą i fotografem na kolację do restauracji i tam podszedł do mnie Daniel. Przedstawił się i zaczęliśmy rozmawiać. To było super. Po jakimś czasie zapytał o mojego Instagrama. „O, ale masz dużo obserwujących”, powiedział, a ja na to: „To pokaż mi swojego”. Patrzę – milion siedemset obserwujących! „Who are you?”. To było zabawne, oboje nie mieliśmy pojęcia, z kim rozmawiamy, ale już była między nami niesamowita chemia. Za cztery godziny miałam samolot, poprosił mnie, żebym została.
VIVA!: Zostałaś?
Karolina Pisarek: Nie. Za to on poprzestawiał swoje plany i zaczął latać za mną po wyspach. Pierwszego sierpnia świętowaliśmy drugą rocznicę. W życiu nie spodziewałam się, że coś takiego mnie spotka.

Karolina Piasek o wspólnej modlitwie z chłopakiem

VIVA!: Związki na odległość są trudne. Co Wam pomaga przetrwać rozłąkę?
Karolina Pisarek: Razem się modlimy. Mamy wspólną wiarę, to jest niezwykłe, jak wiara potrafi zbliżyć ludzi do siebie. Jesteśmy tak daleko, a tak blisko jednocześnie. Zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Naszą pierwszą rocznicę spędziliśmy w Nowym Jorku, pojechaliśmy na konferencję Hillsong, gdzie był wielki koncert ludzi, którzy śpiewają wesoło do Boga. Religia wprowadza spokój. Nie oszukujmy się, nie ma idealnych związków, trzeba się czasem pokłócić, żeby się pogodzić. Oboje uważamy, że jak jest Bóg w związku, to jest wszystko. Potrafimy się uspokoić, wyciszyć, zrozumieć tę drugą osobę, bardziej ją pokochać. Dwa lata zleciały, jakby to był jeden dzień.  

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Karolina Pisarek na okładce magazynu VIVA! MODA jesień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa