W butiku Swing Polish Fashion Concept znajdziesz wszystko!

Redakcja VIVA! 20 marca 2021 13:30

Szukacie sukienki, w której poczujecie się wyjątkowe pięknie i kobieco? Macie dosyć dresów i T-Shirtów? A może zwyczajnie przygotowujecie się na ważne wyjście, na które potrzebujecie zjawiskowej kreacji? Znalazłyśmy butik, który spełni Wasze oczekiwania! To właśnie w Swing Polish Fashion Concept można wyłowić prawdziwe perełki. My trafiłyśmy na niego przypadkiem i od tego czasu nie możemy przestać się zachwycać. W tym butiku możesz odnaleźć naprawdę stylowe sukienki, buty oraz ubrania w stylu casual. Asortyment jest zachwycająco różnorodny. Na sezon wiosna-lato 2021 butik proponuje kolekcje w różnym stylu oraz przystępnych cenach. A co najważniejsze produkty są naprawdę dobrej jakości, czego chcieć więcej?

Dlaczego Swing Polish Fashion Concept jest taki wyjątkowy?

Swing Polish Fashion Concept to nie tylko butik online, to także sieć stacjonarnych butików mody polskiej rozsianych jak Polska długa i szeroka, bo od Białegostoku, przez Warszawę, aż po Zakopane. Nasze kolekcje szyjemy w zaprzyjaźnionych szwalniach i pracowniach w okolicy, a dodatkowo dajemy możliwość dokonania poprawek lub uszycia na miarę większości kolekcji.  Nasze sukienki, powstają z myślą o wielkich wyjściach i okazjach ale również codziennym, szybkim życiu. Dzięki klasycznym, kobiecym fasonom oraz dbałości o każdy detal, w szafach naszych klientek znajdują się sukienki które towarzyszą im latami. Slow fashion towarzyszy nam od początku istnienia marki, i dzięki temu powstają ubrania, które towarzyszą kobietom w najważniejszych momentach życia.

Koniecznie sprawdźcie ten butik! Idealny shopping na wiosnę!

Gdzie znajdziesz stacjonarne butiki Swing Fashion?

4/11
Swing Fashion
Copyright @mat.prasowe
4/11
5/11
Swing Fashion
Copyright @mat.prasowe
5/11
6/11
Swing Fashion
Copyright @mat.prasowe
6/11
8/11
Swing Fashion
Copyright @mat.prasowe
8/11
9/11
Swing Fashion
Copyright @mat.prasowe
9/11
11/11
Swing Fashion
Copyright @mat.prasowe
11/11

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?