Ta kolekcja nas zachwyciła!

Redakcja VIVA! 22 kwietnia 2021 19:31

W tym sezonie wiosna-lato 2021 królują moherowe, pastelowe sweterki. Idealnie komponują się z wiosennymi stylizacjami, są wygodne i bardzo stylowe. Marka La Gabrielle od lat produkuje moherowe swetry i to właśnie one są bazą na podstawie, której w dużej mierze budowana jest kolekcja. Sprowadzany z Włoch moher charakteryzuje się niezwykłą miękkością, puszystością oraz właściwościami termoizolacyjnymi (w lato chłodzi, w zimę grzeje). Sam proces powstawania takiego swetra jest bardzo pracochłonny. Od projektu, przez przełożenie wizji na język maszyn na których powstają po suszenie, które jest kluczowe.

W La Gabrielle staramy się tworzyć kolekcje, w której większość elementów będzie do siebie pasowała i ułatwi codzienny wybór stylizacji. Wszystkie. nasze rzeczy powstają w Polsce na bazie polskich, włoskich i portugalskich materiałów. Projektujemy tak, aby klientki czuły się swobodnie i aby były to ubrania na lata.

W tym sezonie wiosna-lato 2021 stawiamy na len, bawełnę i wiskozę. Każdy z tych materiałów ma inną strukturę i inne właściwości. Nowością w kolekcji są dresy. Tworząc je stawiałyśmy na jakość. 100% bawełny premium, która powstała na nasze zamówienie, nie będzie się odkształcała i mechaciła. Pastelowe kolory stworzone zostały na wzór kolorów naszych swetrów.

Nawet w przypadku dresów pomyślałyśmy o tym aby znaleźć alternatywę dla tych z Pań, które nie lubią całych zestawów dresowych. Stworzyłyśmy bawełniane kardigany z kokosowymi guziczkami, które idealnie pasują do spodni. Sezon wiosenno-letnim jest naszym ulubionym bo to w nim możemy szaleć z kolorowymi, kwiecistymi materiałami i pięknymi, kobiecymi krojami. Wiele klientek, które trafią do nas, czasami przez zupełny przypadek, zostają z nami przez wiele lat i często to one są naszą inspiracją bo dopytujemy o fasony, długości sukienek czy krój spodni. To chyba jest powód za który najbardziej kochamy naszą pracę, za społeczność, która powstała wokół marki i dzięki, której codziennie jeszcze więcej serca wkładamy w nasze projekty.

Koniecznie sprawdźcie najnowszą kolekcję marki La Gabrielle

1/8
La Gabrielle
Copyright @mat.prasowe
1/8
2/8
polska marka La Gabriele
Copyright @mat.prasowe
2/8
3/8
polska marka La Gabriele
Copyright @mat.prasowe
3/8
4/8
La Gabrielle
Copyright @mat.prasowe
4/8
5/8
polska marka La Gabriele
Copyright @mat.prasowe
5/8

Letnia sukienka w romantyczny wydaniu z szerokimi rękawami, wykończonymi gumkami.  Cena, 469 zł

6/8
La Gabrielle
Copyright @mat.prasowe
6/8
7/8
La Gabrielle
Copyright @mat.prasowe
7/8
8/8
polska marka La Gabriele
Copyright @mat.prasowe
8/8

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.