Zakochasz się w tych modelach!

Redakcja VIVA! 23 czerwca 2021 15:59

Kiedy pierwszy raz zobaczyłyśmy projekty Ette Lou od razu się zauroczyłyśmy. Polska marka Ette Lou tworzy ubrania dla kobiety pewnej siebie, ale jednocześnie wrażliwej i nowoczesnej. Te modele są wygodne, użytkowe, ale również kobiece i zmysłowe. Nic zatem dziwnego, że można nosić je na różne sposoby, świetnie się prezentują zarówno w wersji wieczorowej, jak i codziennej z trampkami. Kolekcja stawia na minimalizm, ale jednocześnie zaskakuje detalami i świetną jakością tkanin. Fasony idealnie wpasowują się w tegoroczne trendy, ale jednocześnie są ponadczasowe i ujmują klasyką. Ette Lou to marka rodzinna, produkująca i szyjąca w Polsce, a dokładnie w łódzkiej szwalni.

Chcemy tworzyć kolekcje na co dzień do których będziesz mogła wracać przez lata

Jakość na pierwszym miejscu

Ette Lou od lat preferuje jakość! Marka zaczynała swoją działalność od produkcji kolekcji do butików w całej Polsce. Dzięki temu dokładnie poznała potrzeby i oczekiwania klientek. Dla Ette Lou najważniejsza jest jakość i podążanie za potrzebami współczesnych kobiet.

Właśnie to cenią w nas klientki; często dostajemy wiadomości o tym jak dobrej jakości są nasze produkty

To widać! Ubrania Ette Lou są bardzo wygodne i świetnie wypadają zarówno w stylizacjach na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść ze znajomymi. W portfolio marki znajdziesz piękne letnie sukienki, klasyczne stylowe marynarki, jak i kobiece komplety do snu. Marka wychodzi na przeciw potrzebom każdej modnej, nowoczesnej i pewnej siebie kobiety. Koniecznie sprawdź najnowszą kolekcję marki Ette Lou. My jesteśmy zachwycone!

Zapraszamy również na profil marki na Instagramie!

1/11
ettelou 2021
Copyright @mat.prasowe
1/11
2/11
ettelou 2021
Copyright @mat.prasowe
2/11
3/11
ettelou 2021
Copyright @mat.prasowe
3/11
4/11
ettelou 2021
Copyright @mat.prasowe
4/11
5/11
ettelou 2021
Copyright @mat.prasowe
5/11
6/11
ettelou 2021
Copyright @mat.prasowe
6/11
7/11
ettelou 2021
Copyright @mat.prasowe
7/11

Wygląda naprawdę pięknie, idealna na lato 2021

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.