O takich naszyjnikach i pierścionkach, marzy nie jedna kobieta!

Redakcja VIVA! 6 lutego 2021 08:17

Biżuteria jest najpiękniejszym dodatkiem każdej stylizacji. Tym bardziej wiosną i latem, kiedy nasze ciało jest muśnięte słońcem i częściej je eksponujemy. Nie ma nic piękniejszego niż stylowy złoty naszyjnik w połączeniu z letnią sukienką, czy T-Shirtem z dekoltem. W Polsce jest bardzo dużo świetnych marek biżuteryjnych, które proponują doskonałej jakości kolekcje. Jedną z nich jest Harmony Bijou, którą założyła 34-letnia Julia Harmacińska. To właśnie na te projekty zwróciłyśmy uwagę, są naprawdę wyjątkowo stylowe. Warto przyjrzeć się kolekcji Harmony Bijou.

Marka Harmony Bijou powstała z pasji do wydobywania piękna i charakteru z kobiet. Niegdyś z zamiłowania fotografka, dziś pasjonatka rękodzieła, postanowiłam stworzyć markę biżuteryjną, projektując dodatki i akcesoria ze srebra, kamieni oraz pereł - opowiada założycielka marki


Marka biżuteryjna Harmony Bijou istnieje na rynku od ponad dwóch lat. Biżuteria, którą tworzy projektantka jest dedykowana każdej kobiecie, niezależnie od jej charakteru, wykonywanego zawodu, czy aparycji. Jest to firma prowadzona z ogromnym zaangażowaniem oraz osobistym podejściem do klienta.

Wychodzę naprzeciw sugestiom oraz życzeniom moich klientek, pomagam wspólnie projektować, wykonuję projekty indywidualne oraz doradzam, gdy ktoś planuje prezent niespodziankę.

Harmony Bijou to jednoosobowy biznes, prowadzony z pasją i zaangażowaniem od ponad 2 lat. Julia Harmacińska z zawodu jest stewardessą, a prywatnie mamą półtorarocznego synka. W tej chwili całkowicie poświęciła się prowadzeniu Harmony Bijou i zamierza rozwijać swój biznes z jeszcze większym zaangażowaniem, niż dotychczas. Jest osobą kreatywną i uzdolnioną manualnie. To artystyczna dusza, która uwielbia tworzyć da kobiet.

Myślę, że właśnie to spowodowało, iż moje produkty cieszą się zainteresowaniem. Planuję rozwijać markę, nawiązywać kolejne współprace, a w przyszłości otworzyć swój showroom w Warszawie lub w Trójmieście.

Koniecznie sprawdźcie profil marki na Instagramie

1/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
1/7
2/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
2/7
3/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
3/7
6/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
6/7
7/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
7/7

Julia Harmacińska ma 34 lata i jest założycielką marki Harmony Bijou.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?