O takich naszyjnikach i pierścionkach, marzy nie jedna kobieta!

Redakcja VIVA! 6 lutego 2021 08:17

Biżuteria jest najpiękniejszym dodatkiem każdej stylizacji. Tym bardziej wiosną i latem, kiedy nasze ciało jest muśnięte słońcem i częściej je eksponujemy. Nie ma nic piękniejszego niż stylowy złoty naszyjnik w połączeniu z letnią sukienką, czy T-Shirtem z dekoltem. W Polsce jest bardzo dużo świetnych marek biżuteryjnych, które proponują doskonałej jakości kolekcje. Jedną z nich jest Harmony Bijou, którą założyła 34-letnia Julia Harmacińska. To właśnie na te projekty zwróciłyśmy uwagę, są naprawdę wyjątkowo stylowe. Warto przyjrzeć się kolekcji Harmony Bijou.

Marka Harmony Bijou powstała z pasji do wydobywania piękna i charakteru z kobiet. Niegdyś z zamiłowania fotografka, dziś pasjonatka rękodzieła, postanowiłam stworzyć markę biżuteryjną, projektując dodatki i akcesoria ze srebra, kamieni oraz pereł - opowiada założycielka marki


Marka biżuteryjna Harmony Bijou istnieje na rynku od ponad dwóch lat. Biżuteria, którą tworzy projektantka jest dedykowana każdej kobiecie, niezależnie od jej charakteru, wykonywanego zawodu, czy aparycji. Jest to firma prowadzona z ogromnym zaangażowaniem oraz osobistym podejściem do klienta.

Wychodzę naprzeciw sugestiom oraz życzeniom moich klientek, pomagam wspólnie projektować, wykonuję projekty indywidualne oraz doradzam, gdy ktoś planuje prezent niespodziankę.

Harmony Bijou to jednoosobowy biznes, prowadzony z pasją i zaangażowaniem od ponad 2 lat. Julia Harmacińska z zawodu jest stewardessą, a prywatnie mamą półtorarocznego synka. W tej chwili całkowicie poświęciła się prowadzeniu Harmony Bijou i zamierza rozwijać swój biznes z jeszcze większym zaangażowaniem, niż dotychczas. Jest osobą kreatywną i uzdolnioną manualnie. To artystyczna dusza, która uwielbia tworzyć da kobiet.

Myślę, że właśnie to spowodowało, iż moje produkty cieszą się zainteresowaniem. Planuję rozwijać markę, nawiązywać kolejne współprace, a w przyszłości otworzyć swój showroom w Warszawie lub w Trójmieście.

Koniecznie sprawdźcie profil marki na Instagramie

1/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
1/7
2/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
2/7
3/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
3/7
6/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
6/7
7/7
biżuteria harmony 2021
Copyright @mat.prasowe
7/7

Julia Harmacińska ma 34 lata i jest założycielką marki Harmony Bijou.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.