Zakochasz się w tych naszyjnikach!

Redakcja VIVA! 16 lutego 2021 07:09

Redakcja VIVA! od kilku tygodniu łowi ciekawe polskie marki, które naszym zdaniem wyróżniają się na tle konkurencji wyczuciem trendów, jakością wykonania i wyjątkowym wyczuciem potrzeb klientów. W tym tygodniu przedstawiamy Wam wyjątkową markę biżuteryjną Kisskin Jewelry, której biżuteria wyjątkowo nas zachwyciła. Za marką stoi interesująca kobieta Sylwia Włodarczyk, od 18 lat związana z branżą mody. Co powiedziała nam o swoim biznesie i nowej pasji?

Jesteś w branży mody od dawna, jak to się stało że postanowiłaś założyć firmę biżuteryjną?

Nazywam się Sylwia Włodarczyk, jestem znana również pod nazwiskiem panieńskim jako Sylwia Sucharska. W branży modowej jestem od 18 lat, zaczęłam pracować jako modelka. Dzięki mojej pracy modelingowej nauczyłam się, że właśnie dodatki takie, jak na przykład biżuteria czy torebki, dodają charakteru i dopełniają stylizacje. Miałam przyjemność pracować przy sesjach praktycznie na całym świecie i podziwiać pracę wielu stylistów. Czasami nawet wspólnie podejmowaliśmy decyzję, jakie dodatki wybrać do zdjęcia. To było bardzo inspirujące, cieszyło mnie że biorą pod uwagę moje zdanie.

A kiedy powstał pomysł na markę?

Marka Kisskin powstała w 2018 roku, kiedy z mężem przeprowadziliśmy się do Włoch. Minimalistyczna biżuteria, to nie tylko jeden z największych trendów ostatnich lat, ale przede wszystkim klasyka, której nie powinno zabraknąć w naszym domu. Jest ponadczasowym dodatkiem i potrafi dodać blasku nawet najbardziej skromnej stylizacji. Nie jesteśmy marką, która idzie na ilość, ale na jakość. Ilość naszej biżuterii jest limitowana, a to dlatego aby każda z nas mogła poczuć się wyjątkowo i mieć pewność, że nosi coś nadzwyczajnego. Każdy produkt w moim butiku najpierw jest sprawdzany przeze mnie, aby mieć pewność, że jest to jakość, jakiej oczekują ode mnie klientki.

A kolekcja powstaje w Polsce, czy we Włoszech?

Większość biżuterii wykonywana jest w Polsce, niektóre kamienie ściągam z Włoch, bo nie widziałam takich nigdzie u nas. Od niedawna w naszym butiku pojawiły się również torebki szydełkowanie przeze mnie z ekologicznego sznurka. Takie torebki maja swój nadzwyczajny charakter i pasują również do wielu stylizacji. Są bardzo wygodne, a ich dodatkowym atutem jest to, ze można je prać i dalej cieszyć się ich pięknem.

Macie też piękne opakowania, zwróciłam na to uwagę!

Nasze opakowania na biżuterię są ekologiczne ponieważ pochodzą z recyklingu i cieszymy się ze udało nam się znaleźć firmę, która wykonuje piękne opłakiwania i jeszcze dba o środowisko. Wszystko zapakowane jest dodatkowo w woreczek, który można później użyć do przechowywania drobiazgów. Ja jestem uzależniona od woreczków i mam w nich popakowane przeróżne rzeczy i idealnie się sprawdzają podczas różnych podróży.

Nie możemy doczekać się kolejnych kolekcji, dziękuję za rozmowę

Zapraszamy również na stronę marki Kisskin

1/6
kisskin biżuteria
Copyright @mat.prasowe
1/6
2/6
kisskin biżuteria
Copyright @mat.prasowe
2/6
3/6
kisskin biżuteria
Copyright @mat.prasowe
3/6
4/6
kisskin biżuteria
Copyright @mat.prasowe
4/6
5/6
kisskin biżuteria
Copyright @mat.prasowe
5/6
6/6
kisskin biżuteria
Copyright @mat.prasowe
6/6

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.