tous
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Biżuteria na każdy wiek

To, ile mamy lat, nie zawsze musi określać nasz styl

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 20 listopada 2021 10:26
tous
Fot. materiały prasowe

Z wiekiem często zyskujemy pewność co do tego, kim jesteśmy i jak chcemy się prezentować. W kolekcji Magic Nature znajdziesz propozycje dla każdej kobiety.

20-latka - oldschoolowe sygnety

pierścionek-tous
Fot. materiały prasowe

Masywna forma idealnie współgra z minimalistyczną formą. Trend na duże pierścionki wprowadziły Skandynawki, ale młode Polki świetnie się w nim odnajdują. Sięgnijcie po te ze złota, srebra lub z dużymi kamieniami szlachetnymi.

30-latka - symbol czułości

zawieszka-z-misiem-tous
Fot. materiały prasowe

Miś Tous przywraca wszystkie wspólne, ciepłe wspomnienia czasów niewinności, czułości, gier i bezpieczeństwa. Symbol marki jest ponadczasowy i od wielu lat nie wychodzi z mody.

40-latka - kształt rzeczy

kolczyki-tous
Fot. materiały prasowe

Są uniwersalne, stylowe i pasują do wszystkich stylizacji - must-have w każdej szkatułce na biżuterię. Kolczyki koła to kwintesencja biżuteryjnej elegancji w ponadczasowym wydaniu.

50-latka - nietypowe połączenie

naszyjnik-tous
Fot. materiały prasowe

Połączenie złota ze srebrem może wydawać się niewłaściwe, jednak jest ono coraz bardziej modne. Dla kobiety dojrzałej, która wie, czego chce od życia, nie ma biżuterii, która mogłaby być zbyt kontrowersyjna.

Materiał powstał z udziałem marki Tous

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.