tous
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Biżuteria na każdy wiek

To, ile mamy lat, nie zawsze musi określać nasz styl

Artykuł sponsorowany 20 listopada 2021 10:26
tous
Fot. materiały prasowe

Z wiekiem często zyskujemy pewność co do tego, kim jesteśmy i jak chcemy się prezentować. W kolekcji Magic Nature znajdziesz propozycje dla każdej kobiety.

20-latka - oldschoolowe sygnety

pierścionek-tous
Fot. materiały prasowe

Masywna forma idealnie współgra z minimalistyczną formą. Trend na duże pierścionki wprowadziły Skandynawki, ale młode Polki świetnie się w nim odnajdują. Sięgnijcie po te ze złota, srebra lub z dużymi kamieniami szlachetnymi.

30-latka - symbol czułości

zawieszka-z-misiem-tous
Fot. materiały prasowe

Miś Tous przywraca wszystkie wspólne, ciepłe wspomnienia czasów niewinności, czułości, gier i bezpieczeństwa. Symbol marki jest ponadczasowy i od wielu lat nie wychodzi z mody.

40-latka - kształt rzeczy

kolczyki-tous
Fot. materiały prasowe

Są uniwersalne, stylowe i pasują do wszystkich stylizacji - must-have w każdej szkatułce na biżuterię. Kolczyki koła to kwintesencja biżuteryjnej elegancji w ponadczasowym wydaniu.

50-latka - nietypowe połączenie

naszyjnik-tous
Fot. materiały prasowe

Połączenie złota ze srebrem może wydawać się niewłaściwe, jednak jest ono coraz bardziej modne. Dla kobiety dojrzałej, która wie, czego chce od życia, nie ma biżuterii, która mogłaby być zbyt kontrowersyjna.

Materiał powstał z udziałem marki Tous

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.