Są naprawdę piękne!

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 09:19

Redakcja VIVA! wyjątkowo ceni twórczość polskich marek. Tym bardziej, tych które wyróżniają się na tle konkurencji jakością wykonanych produktów oraz niezwykłym wyczuciem stylu. Do takich marek niewątpliwie należy polska marka torebek OFFme. Kiedy pierwszy raz zobaczyłyśmy ich kolekcje na instagramie, od razu się zauroczyłyśmy. Uwierzcie, naprawdę jest czym, te torebki są minimalistyczne, piękne i bardzo użytkowe. A do tego pasują do wielu stylizacji. Czy skradną też Wasze serca?

Skąd się wziął pomysł na markę?

Markę OFFme założyła wyjątkowa para Kasia i Sebastian. W kontrze do konkurencji, OFFme to brand, który proponuje produkty poza modowymi trendami. Każda kolekcja inspirowana jest miastem i jego rytmem. Co oni sami mówią o swoim pomyśle?

Szukaliśmy przestrzeni na zrobienie czegoś razem, na wykorzystanie naszej kreatywności i zawodowej wiedzy. OFFme to odzwierciedlenie naszego stylu życia, podejścia do mody, naszego gustu. Efekty pracy Michała, naszego rymarza, poznaliśmy już wcześniej, więc pomysł,  żeby połączyć nasze podejście do brandingu i mody z jego talentem i rzemiosłem, szybko stał się rzeczywistością i zaczął nabierać rumieńców

Kiedy przeglądamy torebki z kolekcji OFFme widać, jak twórcy świadomie łączą oryginalne i proste kroje z dużymi wymaganiami, które mają wobec komfortu noszenia. Tworzą dla ludzi, którzy cenią oryginalne rzemiosło, a ręczna praca jest wartością. Chcą docierać do modowych buntowników, którzy lubią się wyróżniać. Do świadomych konsumentów ceniących produkty, które pięknie się starzeją i służą przez wiele lat.

Fascynuje nas kultura ręcznego tworzenia. Nad każdą naszą torebką pracuje jedna para rąk, oddając jej pełną koncentrację i uwagę. Nie powstają więc wpadki czy błędy, które mogą pojawiać się przy maszynowej masowej produkcji.

Twórcy marki mają bzika na punkcie slow fashion i zrównoważonej produkcji. Kupują skóry z zagięciami, nierównomiernymi strukturami, pozornymi skazami, które wyeksponowane na klapie torebki, dodają jej nowej jakości, uroku i przyciągają uwagę.

Duży szacunek do materiału sprawia, że nie chcemy ingerować w jego powierzchnię bardziej, niż to konieczne, dzięki temu każda torebka OFFme ma wyjątkowy zapach.

Zapraszamy do śledzenia marki na Instagramie

1/10
torebki skórzane off me
Copyright @mat.prasowe Off me
1/10

Wszystkie torebki uszyte są ręcznie z naturalnej, garbowanej roślinnie skóry.

2/10
torebki skórzane off me
Copyright @mat.prasowe Off me
2/10

Chcesz coś unikatowego, masz dość masowej produkcji! Torebka OFFme jest najlepszą opcją!

3/10
torebki skórzane off me
Copyright @mat.prasowe Off me
3/10

Co je wyróżnia? Linie brzegów, bez fabrycznego dopieszczania i nadmiernego szlifowania pracują na surowy i zadziorny look.

4/10
torebki skórzane off me
Copyright @mat.prasowe Off me
4/10

Torebka skórzana OFFme FRANCUSKA Nerka skórzana HandMade, cena 350 zł

5/10
torebki skórzane off me
Copyright @mat.prasowe Off me
5/10

Każda kolekcja OFFme inspirowana jest miastem i jego rytmem.

6/10
torebki skórzane off me
Copyright @mat.prasowe Off me
6/10

Torebki OFFme torebki mogą zmieniać się z czasem pod wpływem pogody, użytkowania i pielęgnacji. Robią to z wyjątkowym wdziękiem. Proces ich starzenia się to proces mocnej indywidualizacji i nabierania charakteru.

7/10
torebki skórzane off me
Copyright @mat.prasowe Off me
7/10

"Sami lubimy rzeczy, niepowtarzalne, inne, wyróżniające się" - mówią twórcy

8/10
offme marka
Copyright @mat.prasowe
8/10

Najpiękniejsze modele marki znajdziesz w sklepie internetowym, sprawdź!

9/10
Copyright @
9/10

Torebka skórzana OFFme JAMNIK NA SMYCZY z dwoma kolorami HandMade, cena 480 zł

10/10
offme torebki
Copyright @mat.prasowe
10/10

Torebka skórzana OFFme JAMNIK NA SMYCZY w jednym kolorze HandMade, cena 480 zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…