FASHION WEEK

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Chanel, Dior, Givenchy i inni!

Paulina Filipowicz 12 marca 2021 18:29

Fashion Week to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mody, które przyciąga redaktorów, fotografów, modelki i influencerki z całego świata. Podczas tygodni mody najwięksi projektanci przybywają do Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża, by zaprezentować swoje kolekcje na nadchodzący sezon. Tam kreowane są modowe trendy, które będą rządzić na ulicach w kolejnych miesiącach.

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Tegoroczny maraton tygodni mody na sezon jesień-zima 2021/2022 w związku z pandemią koronawirusa wyglądał inaczej - na pokazach brakowało widowni, a kluczową rolę odgrywały prezentacje online. Nie oznacza to jednak, że kolekcje na tym ucierpiały, wręcz przeciwnie.

Projektanci teraz nawet bardziej niż zwykle, muszą wykazać się kreatywnością, by świat mógł ujrzeć w ekranach komputerów, jaki przekaz niesie za sobą kolekcja. Dzięki temu zamiast tradycyjnych pokazów otrzymujemy genialne wyreżyserowane show, pełne zjawiskowych ujęć i kadrów, które wydobywają to, co najlepsze. Można długo zachwycać się nad innowacyjnością prezentacji podczas współczesnych tygodni mody, ale najlepiej jest po prostu je zobaczyć! W naszym wideo powyżej czekają na Was najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022, takich domów mody jak Balmain, Chanel, Dior, Miu Miu, Louis Vuitton, Hermes czy Isabel Marant.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.