FASHION WEEK

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Chanel, Dior, Givenchy i inni!

Paulina Filipowicz 12 marca 2021 18:29

Fashion Week to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mody, które przyciąga redaktorów, fotografów, modelki i influencerki z całego świata. Podczas tygodni mody najwięksi projektanci przybywają do Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża, by zaprezentować swoje kolekcje na nadchodzący sezon. Tam kreowane są modowe trendy, które będą rządzić na ulicach w kolejnych miesiącach.

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Tegoroczny maraton tygodni mody na sezon jesień-zima 2021/2022 w związku z pandemią koronawirusa wyglądał inaczej - na pokazach brakowało widowni, a kluczową rolę odgrywały prezentacje online. Nie oznacza to jednak, że kolekcje na tym ucierpiały, wręcz przeciwnie.

Projektanci teraz nawet bardziej niż zwykle, muszą wykazać się kreatywnością, by świat mógł ujrzeć w ekranach komputerów, jaki przekaz niesie za sobą kolekcja. Dzięki temu zamiast tradycyjnych pokazów otrzymujemy genialne wyreżyserowane show, pełne zjawiskowych ujęć i kadrów, które wydobywają to, co najlepsze. Można długo zachwycać się nad innowacyjnością prezentacji podczas współczesnych tygodni mody, ale najlepiej jest po prostu je zobaczyć! W naszym wideo powyżej czekają na Was najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022, takich domów mody jak Balmain, Chanel, Dior, Miu Miu, Louis Vuitton, Hermes czy Isabel Marant.  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.