FASHION WEEK

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Chanel, Dior, Givenchy i inni!

Paulina Filipowicz 12 marca 2021 18:29

Fashion Week to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mody, które przyciąga redaktorów, fotografów, modelki i influencerki z całego świata. Podczas tygodni mody najwięksi projektanci przybywają do Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża, by zaprezentować swoje kolekcje na nadchodzący sezon. Tam kreowane są modowe trendy, które będą rządzić na ulicach w kolejnych miesiącach.

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Tegoroczny maraton tygodni mody na sezon jesień-zima 2021/2022 w związku z pandemią koronawirusa wyglądał inaczej - na pokazach brakowało widowni, a kluczową rolę odgrywały prezentacje online. Nie oznacza to jednak, że kolekcje na tym ucierpiały, wręcz przeciwnie.

Projektanci teraz nawet bardziej niż zwykle, muszą wykazać się kreatywnością, by świat mógł ujrzeć w ekranach komputerów, jaki przekaz niesie za sobą kolekcja. Dzięki temu zamiast tradycyjnych pokazów otrzymujemy genialne wyreżyserowane show, pełne zjawiskowych ujęć i kadrów, które wydobywają to, co najlepsze. Można długo zachwycać się nad innowacyjnością prezentacji podczas współczesnych tygodni mody, ale najlepiej jest po prostu je zobaczyć! W naszym wideo powyżej czekają na Was najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022, takich domów mody jak Balmain, Chanel, Dior, Miu Miu, Louis Vuitton, Hermes czy Isabel Marant.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.