FASHION WEEK

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Chanel, Dior, Givenchy i inni!

Paulina Filipowicz 12 marca 2021 18:29

Fashion Week to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mody, które przyciąga redaktorów, fotografów, modelki i influencerki z całego świata. Podczas tygodni mody najwięksi projektanci przybywają do Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża, by zaprezentować swoje kolekcje na nadchodzący sezon. Tam kreowane są modowe trendy, które będą rządzić na ulicach w kolejnych miesiącach.

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Tegoroczny maraton tygodni mody na sezon jesień-zima 2021/2022 w związku z pandemią koronawirusa wyglądał inaczej - na pokazach brakowało widowni, a kluczową rolę odgrywały prezentacje online. Nie oznacza to jednak, że kolekcje na tym ucierpiały, wręcz przeciwnie.

Projektanci teraz nawet bardziej niż zwykle, muszą wykazać się kreatywnością, by świat mógł ujrzeć w ekranach komputerów, jaki przekaz niesie za sobą kolekcja. Dzięki temu zamiast tradycyjnych pokazów otrzymujemy genialne wyreżyserowane show, pełne zjawiskowych ujęć i kadrów, które wydobywają to, co najlepsze. Można długo zachwycać się nad innowacyjnością prezentacji podczas współczesnych tygodni mody, ale najlepiej jest po prostu je zobaczyć! W naszym wideo powyżej czekają na Was najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022, takich domów mody jak Balmain, Chanel, Dior, Miu Miu, Louis Vuitton, Hermes czy Isabel Marant.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?