FASHION WEEK

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Chanel, Dior, Givenchy i inni!

Paulina Filipowicz 12 marca 2021 18:29

Fashion Week to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży mody, które przyciąga redaktorów, fotografów, modelki i influencerki z całego świata. Podczas tygodni mody najwięksi projektanci przybywają do Nowego Jorku, Mediolanu, Londynu i Paryża, by zaprezentować swoje kolekcje na nadchodzący sezon. Tam kreowane są modowe trendy, które będą rządzić na ulicach w kolejnych miesiącach.

Trendy na zimę 2021/2022. Oto najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022

Tegoroczny maraton tygodni mody na sezon jesień-zima 2021/2022 w związku z pandemią koronawirusa wyglądał inaczej - na pokazach brakowało widowni, a kluczową rolę odgrywały prezentacje online. Nie oznacza to jednak, że kolekcje na tym ucierpiały, wręcz przeciwnie.

Projektanci teraz nawet bardziej niż zwykle, muszą wykazać się kreatywnością, by świat mógł ujrzeć w ekranach komputerów, jaki przekaz niesie za sobą kolekcja. Dzięki temu zamiast tradycyjnych pokazów otrzymujemy genialne wyreżyserowane show, pełne zjawiskowych ujęć i kadrów, które wydobywają to, co najlepsze. Można długo zachwycać się nad innowacyjnością prezentacji podczas współczesnych tygodni mody, ale najlepiej jest po prostu je zobaczyć! W naszym wideo powyżej czekają na Was najpiękniejsze pokazy na sezon jesień-zima 2021/2022, takich domów mody jak Balmain, Chanel, Dior, Miu Miu, Louis Vuitton, Hermes czy Isabel Marant.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.