Trendy_2020_torba_na_wiosne_lato_ZARA_podobna_do_torebki_Celine
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Trendy 2020 w Zara. Zobaczcie torebkę, która przypomina model domu mody Celine!

Ale ma za to… bardzo przyjazną cenę!

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2020 19:29
Trendy_2020_torba_na_wiosne_lato_ZARA_podobna_do_torebki_Celine
Fot. Getty Images

Jakie torby warto kupić na wiosnę i lato 2020? (zobaczcie tutaj najważniejsze trendy 2020). Każda fashionistka wie, że torebki domu mody Celine są równie pożądane co te pochodzące z kolekcji Chanel czy Louis Vuitton. Jednym z przebojów paryskiej marki jest zaś od lat model Celine Trapeze o charakterystycznym, rozszerzającym się ku górze kształcie. Aby kupić jednak ten kultowy dodatek trzeba bardzo dużo zainwestować. Wersja małą kosztuje bowiem około 1900 euro, czyli prawie dziewięć tysięcy złotych, zaś wersja średnia to wydatek ponad dziesięciu tysięcy.

Trendy 2020 Zara modna torba na wiosnę i lato

Ale jest na to sposób. Bardzo podobna torebka znalazła się bowiem w ofercie marki Zara. Wersja znanej sieciówki jest w kolorze złamanej bieli i została wykonana z materiału przypominającego skórę węża. Ma też inną niebagatelną zaletę. Kiedyś kosztowała 100 złotych, a ostatnio została przeceniona na złotych 49. Jeśli chcesz więc mieć model przypominający kultową torebkę, którą pokochały między innymi Gwyneth Paltrow czy Miranda Kerr, jest to bardzo dobre (i tanie) rozwiązanie! Tym bardziej, że ten model torby sprawdzi się nie tylko w sezonie wiosna lato trendy 2020.

Trendy_2020_torba_na_wiosne_lato_ZARA_podobna_do_torebki_Celine
Fot. Getty Images

Zara torba na wiosnę i lato 2020.

Trendy_2020_torba_na_wiosne_lato_ZARA_podobna_do_torebki_Celine
Fot. Materiały prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.