sukienka Mosquito, Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
W STYLU GWIAZD

Wiemy, gdzie kupisz sukienkę Anny Lewandowskiej!

W naprawdę niskiej cenie!

Sabina Zięba 31 maja 2019 14:30
sukienka Mosquito, Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska chętnie dzieli się w mediach społecznościowych nie tylko zdrowymi przepisami, sposobami na formę czy figurę, ale także zdjęciami swoich stylizacji. Fanki często wypytują o poszczególne elementy jej looków, chcąc naśladować jej styl. Niestety nie każda z nich może sobie pozwolić na niekiedy drogie ubrania wybierane przez gwiazdę. Tym razem trenerka zachwyciła jednak w kreacji za... niecałe 200 zł!

Sukienka Anny Lewandowskiej

Małżonka Roberta Lewandowskiego opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje w niezwykle barwnej sukience w pawie oczka. Okazało się, że owa kreacja pochodzi z polskiego sklepu Mosquito i aktualnie na przecenie kosztuje jedynie 139,99 zł!

Anna dobrała do niej sandałki na obcasie oraz delikatną biżuterię. Tym lookiem zachwyciła swoje obserwatorki! Pod zdjęciem możemy przeczytać komentarze: „Suknia cudo”, „Promieniejesz, Aniu! W tej sukience jeszcze bardziej niż zwykle”, „Mega sukienka, bardzo dziewczęca i bardzo oryginalna”, „Cudowna sukienka, nie mogę od niej oderwać wzroku”. Podzielacie ich zdanie?  

Anna Lewandowska w sukience z Mosquito

sukienka Mosquito, Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

sukienka Mosquito, Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!