Wiemy, gdzie znajdziecie rzeczy w jej stylu

Sabina Zięba 18 stycznia 2019 14:30

W ubiegłym roku media obiegła szokująca informacja, że najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska, kończy swoją spektakularną karierę. Mimo tego nie zniknęła całkowicie z mediów i ostatnio pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie” w związku z zostaniem ambasadorką dobrej woli UNICEF. Postanowiliśmy wziąć pod lupę jej zimową stylizację, w której pojawiła się wówczas przed siedzibą TVP.

Gwiazda postawiła na klasyczne modele i połączyła je w umiejętny sposób. Do jasnych jeansów dobrała camelowy płaszcz, ciepły golf oraz kontrastującą bordową czapkę z pomponem. Uwagę zwracały również kozaki na wysokiej szpilce i torebka-worek. 

W jednym z wywiadów ujawniła, że ma problem typowy dla większości kobiet: „W mojej szafie jest pełno ubrań, wręcz pęka w szwach, a jak przychodzi co do czego – nie mam się w co ubrać”. Tym razem jednak wyszła z tego obronną ręką! Zobaczcie w naszej galerii, gdzie znajdziecie rzeczy w jej stylu.  

1/9
Copyright @Materiały prasowe
1/9

kolczyki Lilou, cena: 398 zł

2/9
Copyright @Materiały prasowe
2/9

płaszcz Patrizia Aryton, cena: 1799 zł (przecena z 2199 zł)

3/9
Copyright @Materiały prasowe
3/9

czapka Simple, cena: 79,90 zł (przecena z 199,90 zł)

4/9
Copyright @Materiały prasowe
4/9

golf Intimissimi, cena: 89,90 zł

5/9
Copyright @Materiały prasowe
5/9

torebka Lilou, cena: 1289 zł

6/9
Copyright @Materiały prasowe
6/9

bransoletka z mosiądzu W. KRUK, cena: 179 zł

7/9
Copyright @Materiały prasowe
7/9

spodnie Cellbes, cena: 159 zł

8/9
Copyright @Materiały prasowe
8/9

buty Badura x La Mania, cena: 595 zł (przecena z 1190 zł)

9/9
Copyright @AKPA
9/9

Agnieszka Radwańska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.