Agnieszka Radwańska, Viva! 1/2016
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

„Półśrodki jej nie interesują...”. Agnieszka Radwańska chce wygrać Taniec z gwiazdami?  

Stefano Terrazzino ocenił, jak tenisistka radzi sobie na parkiecie!

Rafał Kowalski 11 lutego 2019 14:58
Agnieszka Radwańska, Viva! 1/2016
Fot. Iza Grzybowska

Do pierwszego odcinka kolejnej edycji Dancing with the Stars pozostało już tylko kilka tygodni. Dla widzów to czas przygotowań do wielkich emocji, ale dla uczestników show to okres pierwszych intensywnych treningów. Gwiazda poznały już swoich tanecznych partnerów (pełna lista tutaj) i wiadomo już, że na przykład Agnieszka Radwańska zatańczy ze Stefano Terrazzino. Co trener tenisistki sądzi o niej po pierwszych próbach?

Stefano Terrazzino o Agnieszce Radwańskiej

W rozmowie z magazynem Party wielokrotny laureat Tańca z gwiazdami przyznał, że gwiazda, która przypadła mu do trenowania, świetnie radzi sobie na parkiecie. „Nie wiem, które z nas powinno się cieszyć bardziej (śmiech). Do tej pory miałem szczęście trafiać na wyjątkowe kobiety, które zaczynały przygodę z tańcem często w przełomowych momentach swojego życia. Agnieszka właśnie zakończyła karierę sportową, jest otwarta na nowe wyzwania”, wyznał Stefano Terrazzino.

A czy Agnieszkę Radwańską będzie stać na zwycięstwo? „Aga rywalizację ma we krwi, więc półśrodki jej nie interesują. Na parkiecie zawsze staram się wczuć w emocje partnerki i do niczego jej nie zmuszać, bo nie o to w tańcu chodzi. Mogę zdradzić jeszcze jeden sekret: to wcale nie dzięki mnie kobiety odkrywają siebie z zupełnie innej strony. To zasługa tańca!”, czytamy w dwutygodniku.

Z grupy uczestników nowej edycji tanecznego show obok Agnieszki Radwańskiej najwięcej pisze się o Justynie Żyle. Na parkiecie nie zabraknie także biegaczki Joanny Mazur, muzyka disco-polo Czadomana, bizneswoman Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, mistera Polski Jakuba Kucera, trenera Qczaja, blogerki Macademian Girl oraz modelki Anny Jagodzińskiej.

Kto zajdzie najdalej? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać. Za to już w piątek 1 marca dowiemy się, która gwiazda odpadnie jako pierwsza… Komu będziesz kibicować? 

Agnieszka Radwańska, VIVA! 01/2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Stefano Terrazzino
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.