Fot. Instagram @annalewandowskahpba
W STYLU GWIAZD

Anna Lewandowska w sukience z sieciówki za 240 złotych?!

Wiemy, gdzie możecie ją kupić

Sabina Zięba 29 marca 2019 13:30
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Bez wątpienia Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest źródłem prawdziwej inspiracji. Nie tylko pod względem odżywiania czy sportu, ale również stylu i wybieranych outfitów. Teraz okazuje się, że każda z nas może kupić sobie najnowszą kreację trenerki!

Różowa sukienka i buty Anny Lewandowskiej

Choć małżonka Roberta Lewandowskiego gustuje w projektach wielkich domów mody, jak np. Balenciaga czy Dior, to nadal zdarza jej się robić zakupy w Mango oraz Zarze. Na co dzień stara się łączyć rzeczy z najwyższej półki z tymi z sieciówek, czym dodatkowo wzbudza sympatię wśród swoich fanek.

28 marca gwiazda na swoim Instagramie zamieściła fotografię, na której siedzi na kanapie i... odpoczywa. Jak sama stwierdziła: „Ja na KANAPIE? Rzadki widok. Ok, poddaję się! Ale tylko na chwilę 😉 ODPOCZYNEK jest bardzo ważnym punktem w życiu. To czas, kiedy chciałabym w 100% oddać się wyłącznie swojej rodzinie, no i może trochę sobie. Czy powinnam mieć wyrzuty sumienia? Z całą pewnością nie, w końcu odpoczynek, myśląc też o osobie jest „w cenie”. (...) Mi, jako sportowcowi, któremu ruch i działanie były wpajane niemal od zawsze, jest nawet dużo trudniej zatrzymać się na chwilę, ale jak widać można. Nie mówię, że to łatwe. Ale da się! Wiem, też że to zasługa mojej rodziny i bliskich”.

Jednak to nie wpis gwiazdy wywołał zamieszanie i lawinę komentarzy, ale jej stylizacja. Bladoróżowy komplet złożony z sukienki midi oraz sportowych butów, momentalnie pokochały obserwatorki Lewandowskiej, zasypując ją pytaniami o marki owych produktów.

I tu zaskoczenie! Okazało się, że dzianinowa sukienka pochodzi z najnowszej kolekcji Reserved i kosztuje 239,99 zł. Co ciekawe, jest ekologiczna, bo wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu! Buty natomiast możemy znaleźć w Zarze za 199 zł.

Podoba Wam się stylizacja trenerki?  

Fot. Materiały prasowe

Anna Lewandowska w sukience z Reserved i butach z Zary

Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.