Znajdziesz te rzeczy w... H&M!

Sabina Zięba 26 marca 2019 20:30

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Trenerka w poniedziałkowy ranek 25 marca pojawiła się w warszawskim studiu Dzień Dobry TVN, gdzie zaskoczyła informacją, że poprowadzi nowy cykl Sztuki walki, w którym raz na dwa tygodnie będzie prezentować widzom inspirujące historie kobiet z różnych zakątków Polski.

Na wizytę w stacji małżonka popularnego piłkarza wybrała casualowy look w odcieniach beżu i brązu. Główną uwagę zwracał w nim wełniany płaszcz, do którego dobrała jasny golf oraz krótką spódniczkę. Wydawałoby się, że wszystko do siebie pasuje, jednak w stylizację wkradł się jeden błąd - obuwie. Botki na niewysokiej podeszwie sprawiły, że nogi trenerki zostały optycznie skrócone. Lepszym wyborem byłyby kozaki do kolan lub buty na wyższym obcasie.

Postanowiliśmy znaleźć rzeczy w stylu Anny Lewandowskiej w sklepach. Okazało się, że większość z nich można kupić w H&M! Zobaczcie je w naszej galerii!  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

kolczyki Apart, cena: 249 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

po lewej: płaszcz Zara 649zł,
płaszcz H&M 999zł

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

pierścionek W.KRUK, cena: 99 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

sweter Dorothy Perkins, cena: 109 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

torba Guess, cena: 629 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

 spódnica H&M, cena: 139,99 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

botki H&M, cena: 149,99 zł

8/8
Copyright @EOS
8/8

Anna Lewandowska

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.