A wszystko za sprawą świątecznych skarpetek

Sabina Zięba 3 grudnia 2018 15:45

Już od 3 lat sieć sklepów TK Maxx organizuje akcję charytatywną, która ma na celu pomaganie podopiecznym Akademii Przyszłości. To właśnie ten program wspiera edukację dzieci ze szkół podstawowych w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. Starają się w nich nasilić motywację do nauki, a także zaprezentować silne strony, by wzmóc pewność siebie.

W związku z tym od 23 listopada w TK Maxxach w całej Polsce można kupić skarpetki ze świątecznymi motywami. Koszt jednej pary to wydatek rzędu 19,99 zł. Dochód z ich sprzedaży wesprze Akademię, a ponadto każdy, kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku wraz z #dzienswiatecznychskarpret oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci objętych programem. Finał akcji odbędzie się 6 grudnia w Mikołajki, które TK Maxx po raz trzeci ogłosił Dniem Świątecznych Skarpet.

Inicjatywę można również wesprzeć wchodząc na stronę Akademii Przyszłości i fundując wybranemu podopiecznemu Indeks. Dzięki niemu dziecko uzyska możliwość rocznego uczestnictwa w programie i indywidualną opiekę wolontariusza. 

W sklepach w sprzedaży dostępne są skarpetki zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci w różnych wersjach kolorystycznych – od bardziej stonowanych po odważne oraz różnokolorowe. Zobaczcie poszczególne modele w naszej galerii!   

1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6

3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

6/6
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.