Sprawdźcie, jak go odtworzyć

Sabina Zięba 27 listopada 2018 19:30

Mimo upływu lat Ashley Tisdale nadal znana jest głównie ze swojej roli w hicie dla nastolatków „High School Musical”, gdzie zagrała u boku Zaca Efrona. Na jej koncie jednak są również inne sukcesy, m. in. przeszła do historii będąc pierwszą kobietą, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 jednocześnie z dwiema piosenkami.

Choć w ostatnim czasie nie grała w żadnych produkcjach i zajęła się muzyką, media nadal śledzą jej życie prywatne. Wiadomo, że Ashley interesuje się modą i jest częstym gościem na pokazach mody oraz fashion weekach. Na galach widywana jest w eleganckich, choć nieraz kontrowersyjnych stylizacjach. Na co dzień stawia jednak na sportowe outfity.

Kilka dni temu została przyłapana przez fotoreporterów podczas spaceru ze swoim psem oraz mężem, Christopherem Frenchem. Jej zestaw składał się z Martensów, postrzępionych jeansów, ciepłego camelowego płaszcza i bordowej czapki. 

W naszej galerii postanowiliśmy zebrać rzeczy w jej stylu. Sprawdźcie, jak odtworzyć jej look!  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

czapka Adidas, cena: 99 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

rękawiczki Zara, cena: 79,90 zł

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

płaszcz Pull&Bear, cena: 299 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

szalik Vero Moda, cena: 94 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

skórzana torba podróżna Solier, cena: 649,99 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

spodnie GAP, cena: 209 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

buty Dr. Martens (martensy.pl), cena: 629 zł

8/8
Copyright @ONS
8/8

Ashley Tisdale

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.