Sprawdźcie, jak go odtworzyć

Sabina Zięba 27 listopada 2018 19:30

Mimo upływu lat Ashley Tisdale nadal znana jest głównie ze swojej roli w hicie dla nastolatków „High School Musical”, gdzie zagrała u boku Zaca Efrona. Na jej koncie jednak są również inne sukcesy, m. in. przeszła do historii będąc pierwszą kobietą, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 jednocześnie z dwiema piosenkami.

Choć w ostatnim czasie nie grała w żadnych produkcjach i zajęła się muzyką, media nadal śledzą jej życie prywatne. Wiadomo, że Ashley interesuje się modą i jest częstym gościem na pokazach mody oraz fashion weekach. Na galach widywana jest w eleganckich, choć nieraz kontrowersyjnych stylizacjach. Na co dzień stawia jednak na sportowe outfity.

Kilka dni temu została przyłapana przez fotoreporterów podczas spaceru ze swoim psem oraz mężem, Christopherem Frenchem. Jej zestaw składał się z Martensów, postrzępionych jeansów, ciepłego camelowego płaszcza i bordowej czapki. 

W naszej galerii postanowiliśmy zebrać rzeczy w jej stylu. Sprawdźcie, jak odtworzyć jej look!  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

czapka Adidas, cena: 99 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

rękawiczki Zara, cena: 79,90 zł

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

płaszcz Pull&Bear, cena: 299 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

szalik Vero Moda, cena: 94 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

skórzana torba podróżna Solier, cena: 649,99 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

spodnie GAP, cena: 209 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

buty Dr. Martens (martensy.pl), cena: 629 zł

8/8
Copyright @ONS
8/8

Ashley Tisdale

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.