Sharon Stone mn
Fot. Lionel Hahn/Getty Images
Ze świata urody

Sharon Stone w odważnym bikini!

Gwiazda “Nagiego instynktu” nie boi się pokazywać w skąpych ubraniach 

Aleksandra Trendak 29 sierpnia 2022 19:30
Sharon Stone mn
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Chociaż lato powoli dobiega końca, gwiazda znana przede wszystkim z filmu “Nagi instynkt” - Sharon Stone, pokazuje fanom jak zachować choć trochę słonecznego i letniego klimatu. W tym celu na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w odważnym, kolorowym bikini, prezentując tym samym swoją piękną figurę i opaleniznę! 

PRZECZYTAJ O: 64-letnia Sharon Stone zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem topless

Sharone Stone w odważnym kostiumie kąpielowym 

Sharone Stone należy do grona aktorek, które bardzo chętnie publikują w Internecie swoje zdjęcia w bikini i innych, odważnych stylizacjach lub sytuacjach. Pod koniec lipca aktorka na Instagramie wrzuciła zdjęcie w kostiumie kąpielowym z podpisem “Wdzięcznie nieperfekcyjna w doskonałym dniu”, a miesiąc później, 28 sierpnia ponownie opublikowała zdjęcie w lustrze, gdzie jest we wzorzystym bikini, ze zmierzwionymi włosami i pięknie opalona. Zadaje pod nim pytanie retoryczne “Czemu zaczynam być w formie, kiedy wakacje się kończą?” Gwiazda jest znana z dystansu do siebie, w wielu wywiadach otwarcie mówi, że nie boi się starości, wciąż czuje się młoda mimo 64 lat i czerpie przyjemność z każdej chwili. Aktorka w wywiadzie dla portalu “New You” mówi: 

Ludzie boją się starzeć, bo obawiają się zmian. Nie rozumieją, jak wiele mogą zyskać z upływem lat. Pomyśl, że gdy wybija ci magiczna pięćdziesiątka, masz szansę na drugą karierę, kolejną miłość, inne życie. To nowy rozdział. 

Zdecydowanie warto brać przykład z Sharon Stone i nie wstydzić się swojego ciała. Działalność aktorki i jej szczere wypowiedzi są ogromnym wsparciem dla kobiet, które nie czują się pewnie we własnym ciele, ponieważ za bardzo skupiają się na jego wadach, niż atutach. Zainspirujecie się Sharon Stone i też opublikujecie zdjęcie w bikini na Instagramie lub Facebooku?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?