Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe buty Sary Boruc wywołały falę skrajnych komentarzy!

O jaki model chodzi?

Honorata Mosiądz 27 października 2019 15:29
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc-Mannei znana jest ze swojego upodobania do mody oraz luksusowych marek. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać wiele modeli ubrań oraz dodatków, o których marzą fashionistki. Jak to  bywa w modzie high fashion, zdania odnośnie ceny i oryginalności przedmiotów, często są podzielone. Wybory Sary spotykają się więc z dużym zainteresowaniem i wywołują wiele dyskusji na profilu kobiety. Tym razem, obserwatorzy również nie kryli swojej opinii.

Sara Boruc w butach za 4 tysiące złotych

Przedmiotem, który wywołał zamieszanie jest model Chelsea boots marki Bottega Veneta. Botki, które są w posiadaniu najważniejszych influencerek oraz it girls, kosztują niemal 4 tysiące złotych. Mimo swojej wysokiej ceny, wyprzedały się w mgnieniu oka. Sara Boruc jest więcej jedną z nielicznych dziewczyn, którym udało się je dostać. Mimo zachwytu fashionistek, nie każdemu obserwatorowi Sary ten model przypadł do gustu. Pod postem WAGS polała się fala gorzkich komentarzy, na temat obuwia. Internauci krytykują w nim wybór Sary, tłumacząc to ślepym podążaniem za trendami. Kobieta postanowiła jednak bronić swojej decyzji, odpowiadając "Nigdy nie kupiłam czegoś, co mi się nie podoba. Nie czekam, aż ktoś na Instagramie coś ubierze. Te buty wpadły mi w oko już na pokazie. Ale zupełnie rozumiem, że nie każdemu się muszą podobać". Co sądzicie o tym modelu? Czy chciałybyście mieć go w swojej szafie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕌𝕟𝕚𝕗𝕠𝕣𝕞 #Mannei #Borucmannei

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…