Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe buty Sary Boruc wywołały falę skrajnych komentarzy!

O jaki model chodzi?

Honorata Mosiądz 27 października 2019 15:29
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc-Mannei znana jest ze swojego upodobania do mody oraz luksusowych marek. Na jej profilu na Instagramie możemy podziwiać wiele modeli ubrań oraz dodatków, o których marzą fashionistki. Jak to  bywa w modzie high fashion, zdania odnośnie ceny i oryginalności przedmiotów, często są podzielone. Wybory Sary spotykają się więc z dużym zainteresowaniem i wywołują wiele dyskusji na profilu kobiety. Tym razem, obserwatorzy również nie kryli swojej opinii.

Sara Boruc w butach za 4 tysiące złotych

Przedmiotem, który wywołał zamieszanie jest model Chelsea boots marki Bottega Veneta. Botki, które są w posiadaniu najważniejszych influencerek oraz it girls, kosztują niemal 4 tysiące złotych. Mimo swojej wysokiej ceny, wyprzedały się w mgnieniu oka. Sara Boruc jest więcej jedną z nielicznych dziewczyn, którym udało się je dostać. Mimo zachwytu fashionistek, nie każdemu obserwatorowi Sary ten model przypadł do gustu. Pod postem WAGS polała się fala gorzkich komentarzy, na temat obuwia. Internauci krytykują w nim wybór Sary, tłumacząc to ślepym podążaniem za trendami. Kobieta postanowiła jednak bronić swojej decyzji, odpowiadając "Nigdy nie kupiłam czegoś, co mi się nie podoba. Nie czekam, aż ktoś na Instagramie coś ubierze. Te buty wpadły mi w oko już na pokazie. Ale zupełnie rozumiem, że nie każdemu się muszą podobać". Co sądzicie o tym modelu? Czy chciałybyście mieć go w swojej szafie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕌𝕟𝕚𝕗𝕠𝕣𝕞 #Mannei #Borucmannei

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.