Jak noszą go gwiazdy?

Sabina Zięba 9 października 2019 16:15

Szukając idealnego obuwia na jesień, warto zainspirować się wyborami fashionistek. Choć podążanie za trendami nie zawsze bywa praktyczne, tym razem jest zupełnie inaczej. Gwiazdy pokochały model butów, który idealnie sprawdzi się o tej porze roku!

Gwiazdy w Bottega Veneta Chelsea boots

Najmodniejsze botki tego sezonu to projekt Daniela Lee, nowego dyrektora kreatywnego marki Bottega Veneta. Owy model wykonany jest ze skóry cielęcej i łączy w sobie fason sztybletów oraz traperów. Mają długość do połowy łydki, niezwykle grubą gumową podeszwę, a po bokach gumki, które ułatwiają założenie. By je mieć, należy wydać około 3852 złotych. Problemem jest fakt, iż... wyprzedały się w mgnieniu oka! Szczęśliwymi posiadaczkami są m. in. Jessica Mercedes czy Irina Shayk. Jednak dla pozostałych trensetterek to nie zmartwienie, a idealna inspiracja.

Na rynku jest mnóstwo butów w podobnym stylu. W wysokich botkach z grubą platformą pojawiły się ostatnio także Bella Hadid oraz Romee Strijd. Ich obuwie jest wiązane z przodu, lecz wygląda równie dobrze i jest niezwykle praktyczne.

Fashionistki udowadniają, że taki model pasuje zarówno do rurek, bojówek, marynarek w męskim stylu, jak i dziewczęcych sukienek. Mimo ciężkiego wyglądu, wysmuklają nogi. A jak noszą je gwiazdy? Zobaczcie w naszej galerii ich stylizacje!  

1/6
buty na jesień 2019, botki w stylu Bottega Veneta, Jessica Mercedes
Copyright @Instagram @jemerced
1/6

Jessica Mercedes

2/6
buty na jesień 2019, botki w stylu Bottega Veneta, Irina Shayk
Copyright @SplashNews.com/East News
2/6

Irina Shayk

3/6
buty na jesień 2019, botki w stylu Bottega Veneta, Bella Hadid
Copyright @New Media Images / SplashNews.com/East News
3/6

Bella Hadid

4/6
buty na jesień 2019, botki w stylu Bottega Veneta, Xenia Adonts
Copyright @Getty Images
4/6

Xenia Adonts

5/6
buty na jesień 2019, botki w stylu Bottega Veneta, Romee Strijd
Copyright @WWD/REX/Rex Fashion/East News
5/6

Romee Strijd

6/6
buty na jesień 2019, botki w stylu Bottega Veneta, Pernille Teisbaek
Copyright @Instagram @pernilleteisbaek
6/6

Pernille Teisbaek

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.