Reese Witherspoon
Fot. Frazer Harrison/Getty Images
Moda 2022

Reese Witherspoon w sukience Schiaparelli przypominającej ludzki szkielet

To tylko brzmi groźnie, ale efekt jest naprawdę zaskakujący!

Aleksandra Frankowska 28 lipca 2022 17:27
Reese Witherspoon
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Resee Witherspoon to prawdziwa ikona stylu. Gwiazda od lat zachwyca stylizacjami i nie ulega ślepo nowym trendom. Stawia na minimalizm i klasykę. Tym razem zaprezentowała się podczas premiery serialu Surface w śmietankowej sukience od Schiaparelli, która inspirowana była ludzkim szkieletem. Chociaż brzmi to niewiarygodnie, projekt wyszedł naprawdę doskonale, a na Reese prezentował się zjawiskowo.

ZOBACZ TEŻ: Reese Witherspoon sprzedała swój wspaniały dom. Dopiero co się do niego wprowadziła!

Reese Witherspoon w zjawiskowej sukience od Schiaparelli

Kto jak kto, ale Reese Witherspoon wie, jak zadać szyku. Gwiazda 25 lipca zaprezentowała się na premierze serialu Surface w białej sukience od Schiaparelli. Kolor kości słoniowej cudownie podkreślał jej delikatną urodę. Zdobienia w postaci biżuteryjnych aplikacji układają się niczym ludzki szkielet. Widzimy żebra i miednicę. Reese dobrała do sukienki szpilki od Christiana Louboutina oraz brylantowe kolczyki, a włosy spięła. Wyglądała absolutnie zjawiskowo.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Legalna blondynka wraca tej wiosny na ekrany!  

Reese Witherspoon
Fot. Jamie McCarthy/Getty Images

Reese Witherspoon producentką serialu

Tym razem aktorka nie grała w serialu kolejnej roli, a została jego producentką. To już kolejny sukces, po produkcji takich seriali, jak Truth Be Told oraz The Morning Show. Widać, że Reese rozwija się w zupełnie innym kierunku i wychodzi jej to doskonale. Premiera pierwszego odcinka serialu będzie dostępna na Apple TV+ już 29 lipca. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.