Jak teraz wyglądają supermodelki z lat 90.
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Powstaje serial dokumentalny o supermodelkach. Znamy datę premiery

Ekskluzywne wywiady i nagrania z gwiazdami ujrzą światło dzienne

Aleksandra Frankowska 12 lipca 2023 12:27
Jak teraz wyglądają supermodelki z lat 90.
Fot. Getty Images

Supermodelki to prawdziwe ikony i legendy, które w świecie mody zapisały się na zawsze. Te najbardziej znane z lat 90., to oczywiście Naomi Campbell, Cindy Crawford, Lindy Evangelista i Christy Turlington. Apple TV+ właśnie ogłosiło, że powstanie czteroczęściowy serial dokumentalny „The Super Models”, który opowie o ich drodze do sławy i karierze w świecie mody.

ZOBACZ TEŻ: Najsłynniejsze modelki świata: Christy Turlington

Powstaje serial „The Super Models”

W czterech częściach serial będziemy mogli poznać dokładną historię supermodelek z lat 80. i 90.. Dokumentalna produkcja zawiera również ekskluzywne nagrania i wywiady z gwiazdami mody, które zrobiły spektakularną karierę. Wszystkie supermodelki, o których mowa będzie w dokumencie, to gwiazdy okładki Vogue ze stycznia 1990, którą wykonał sam Peter Lindbergh.

„Jestem podekscytowana ponownym spotkaniem z przyjaciółkami, aby zarówno świętować, jak i zobaczyć sposób, w jaki supermodelki zmieniały tradycyjne postrzeganie i ograniczenia modelingowe w branży modowej na przestrzeni czasu” – powiedziała Cindy Crawford w 2020 r., kiedy po raz pierwszy ogłoszono, że serial powstanie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Crawford, Schiffer, Campbell, Evangelista, Christensen: Jak dziś wyglądają supermodelki z lat 90.?

Fot. East News/Versace

Kiedy premiera serial “The Super Models”

Według oficjalnych informacji, które przekazała Apple TV+, premiera serialu będzie miała miejsce 20 września tego roku. Dla fanów supermodelek oraz branży mody to prawdziwy rarytas i z pewnością będą na niego wyczekiwać z niecierpliwością. My również nie możemy się doczekać! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.