Penelope Cruz
Fot. Juan Naharro Gimenez/WireImage
O tym się mówi!

Penélope Cruz w zjawiskowej kreacji od Chanel na rozdaniu nagród Goya

Aktorka ponownie zachwyciła stylizacją

Aleksandra Frankowska 15 lutego 2022 11:27
Penelope Cruz
Fot. Juan Naharro Gimenez/WireImage

Kilka dni temu w gorącej Walencji odbyła się 36. Gala wręczenia nagród Goya, o których mówi się w kategorii hiszpańskich Oscarów. Aktorką, która zwróciła na siebie szczególną uwagę była Penelope Cruz. Gwiazda, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek z Hiszpanii na świecie zachwyciła wszystkich kreacją domu mody Chanel, którego jest ambasadorką.

ZOBACZ TEŻ: Penelope Cruz w niezwykłej sukni Chanel na wieczorze ku swojej czci w Museum Of Modern Art!

Penelope Cruz w zjawiskowej sukni od Chanel

Podczas gali w Walencji Penelope Cruz pozowała do zdjęć w towarzystwie reżysera Pedro Almodovara oraz swojego męża, Javiera Bardema. Penelope została nominowana w kategorii Najlepsza aktorka za rolę w filmie Matki równoległe.

Penelope Cruz od lat jest aktywnie związana z marką Chanel, jako jej ambasadorka. Na wielkie gale chętnie wybiera kreacje domu mody, który założyła słynna Coco Chanel. W Walencji ponownie zachwyciła kreacją, która wyglądała niczym sprzed lat. Długa suknia w kształcie litery A sprawiła, że Penelope wyglądała niczym prawdziwa księżniczka. Bajkowej aury dodał również lawendowy kolor atłasowego materiału, z którego została wykonana oraz przyszyte do niej na całej długości drobne kwiatki. Całość Cruz uzupełniła srebrnymi kolczykami i bransoletką, a jej makijaż w odcieniach brzoskwini i smokey-eye przepięknie komponowały się z całością.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Penelope Cruz zmieniła fryzurę! Aktorka jest nie do poznania, wygląda o 10 lat młodziej! 

Penelope Cruz
Fot. Juan Naharro Gimenez/WireImage

Penelope Cruz z nominacją do nagrody Goya

W tym roku aktorka została nominowana do hiszpańskiego Oscara za rolę w filmie Matki równoległe, w reżyserii Pedro Almodovara. Fabuła filmu skupia się wokół dwóch kobiet, które w tym samym czasie zostają matkami. Ich macierzyństwo nie było jednak planowane, a dzieli ich dosłownie wszystko. Mimo to budują wzajemną, burzliwą relację, opartą na bliskości i zrozumieniu.

Nic dziwnego, że w kolejnym filmie Almodovara możemy ponownie zobaczyć Penelope Cruz. Aktorka jest jedną z jego największych muz z uwagi na międzynarodową karierę i ogromny talent sceniczny. Penelope świetnie zaprezentowała się podczas hiszpańskiej gali, zachowując jak zawsze ogromną klasę, szyk i elegancję. 

Penelope Cruz
Fot. Juan Naharro Gimenez/WireImage

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.