Adidas wystawa mn
Fot. Adobe Stock
Ze świata mody

Najnowsza specjalna wystawa obuwia marki Adidas w Manchesterze! 

Co można na niej zobaczyć? 

Aleksandra Trendak 17 listopada 2022 11:30
Adidas wystawa mn
Fot. Adobe Stock

Marka Adidas otwiera nową ekscytującą wystawę, na której zostaną zaprezentowane nietypowe eksponaty, czyli buty! Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego i sportu, który uprawia, gdyż ma ona na celu celebrację kultury piłki nożnej. Od kiedy do kiedy będzie można ją zobaczyć? Gdzie się odbywa? Czym się wyróżnia? 

ZOBACZ TEŻ: Bella Hadid i Isabelle Huppert w najnowszej kampanii Adidas x Balenciaga 

Wyjątkowa wystawa obuwia marki Adidas 

Adidas jest znany z wielu ciekawych inicjatyw, jak kolaboracja z kultową marką Gucci lub zapowiedź wspólnej kolekcji z polskim raperem Matą. Tym razem marka postanowiła stworzyć coś zupełnie innego! Zapowiedziała prezentację nowej wystawy obuwia we współpracy z Adidas Originals oraz Special F.C, która znajdzie się w specjalnie wybudowanej przestrzeni na Circle Square w Manchesterze. Będzie można na niej zobaczyć archiwalne buty, od klasycznych butów vintage, dopasowanych piłkarskich korków, po archiwalne modele z różnych współprac i limitowanych kolekcji. Dopełnieniem kolekcji jest także fakt, że będzie można zobaczyć mnóstwo nigdzie nie pokazywanych wcześniej próbek i prototypów, które były inspiracją dla wielu projektów. 

Adidas wystawa
Fot. Materiały prasowe

Choć wystawa zapowiada się obiecująco, dodatkowo wstęp na nią jest bezpłatny, ale organizatorzy zachęcają do datków na rzecz organizacji charytatywnej Manchester Young Community Champions, niestety czas jej trwania jest bardzo krótki. Wystawa Adidasa w Manchesterze będzie otwarta od 18 do 27 listopada 2022. Ale kto wie, może zawita na dłużej do innych miast? Odwiedzilibyście taką wystawę?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.