Adidas wystawa mn
Fot. Adobe Stock
Ze świata mody

Najnowsza specjalna wystawa obuwia marki Adidas w Manchesterze! 

Co można na niej zobaczyć? 

Aleksandra Trendak 17 listopada 2022 11:30
Adidas wystawa mn
Fot. Adobe Stock

Marka Adidas otwiera nową ekscytującą wystawę, na której zostaną zaprezentowane nietypowe eksponaty, czyli buty! Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego i sportu, który uprawia, gdyż ma ona na celu celebrację kultury piłki nożnej. Od kiedy do kiedy będzie można ją zobaczyć? Gdzie się odbywa? Czym się wyróżnia? 

ZOBACZ TEŻ: Bella Hadid i Isabelle Huppert w najnowszej kampanii Adidas x Balenciaga 

Wyjątkowa wystawa obuwia marki Adidas 

Adidas jest znany z wielu ciekawych inicjatyw, jak kolaboracja z kultową marką Gucci lub zapowiedź wspólnej kolekcji z polskim raperem Matą. Tym razem marka postanowiła stworzyć coś zupełnie innego! Zapowiedziała prezentację nowej wystawy obuwia we współpracy z Adidas Originals oraz Special F.C, która znajdzie się w specjalnie wybudowanej przestrzeni na Circle Square w Manchesterze. Będzie można na niej zobaczyć archiwalne buty, od klasycznych butów vintage, dopasowanych piłkarskich korków, po archiwalne modele z różnych współprac i limitowanych kolekcji. Dopełnieniem kolekcji jest także fakt, że będzie można zobaczyć mnóstwo nigdzie nie pokazywanych wcześniej próbek i prototypów, które były inspiracją dla wielu projektów. 

Adidas wystawa
Fot. Materiały prasowe

Choć wystawa zapowiada się obiecująco, dodatkowo wstęp na nią jest bezpłatny, ale organizatorzy zachęcają do datków na rzecz organizacji charytatywnej Manchester Young Community Champions, niestety czas jej trwania jest bardzo krótki. Wystawa Adidasa w Manchesterze będzie otwarta od 18 do 27 listopada 2022. Ale kto wie, może zawita na dłużej do innych miast? Odwiedzilibyście taką wystawę?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.