melania-trump-glosowala-w-sukience-za-17-tys-zl-jill-biden-postawila-na-klasyczny-look-ktora-wygladala-lepiej
Fot. Getty Images/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Melania Trump głosowała w sukience za 17 tys zł. Jill Biden w klasycznej stylizacji. Która wyglądała lepiej?

Tak prezentowały się w ten wyjątkowy dzień!

Paulina Filipowicz 4 listopada 2020 12:31
melania-trump-glosowala-w-sukience-za-17-tys-zl-jill-biden-postawila-na-klasyczny-look-ktora-wygladala-lepiej
Fot. Getty Images/East News

Powoli dobiegła końca jedna z najgorętszych walk o miejsce w Białym Domu. O urząd ten starali się Republikanin Donald Trump oraz Joe Biden, kandydat Demokratów. Wczorajszy dzień przyniósł masę emocji, a zgodnie z najnowszymi informacjami... nie da się jeszcze wskazać konkretnego zwycięzcy. W oczekiwaniu na ostateczny wynik przyglądamy się partnerkom kandydatów, które wczoraj oficjalnie oddały głosy w wyborach prezydenckich. Świat burzliwie komentował nie tylko wyniki głosowania, ale również stylizacje potencjalnych pierwszych dam!

Melania Trump zagłosowała w wyborach prezydenckich w sukience za 17 tys zł.

Melania Trump w przeciągu lat piastowania funkcji pierwszej damy USA, zaprezentowała wiele stylizacji, z których zdecydowana większość była udana. Śledząc jej modowe wybory, jednoznacznie można stwierdzić, że jej ulubionym elementem garderoby są kreacje w długości midi. To właśnie na nie jest w stanie wydać majątek! Za pomocą takich krojów w niewulgarny sposób podkreśla swoje zgrabne nogi oraz figurę. Stawia na światowej sławy projektantów, jak Stella McCartney, Dolce&Gabbana czy Alexander McQueen.

Podczas wczorajszych wyborów postawiła po raz kolejny na swój ulubiony element garderoby - dopasowaną sukienkę w długości midi. Żona Donalda Trumpa pojawiła się w Morton and Barbara Mandel Recreation Centre w Palm Beach już z samego rana. Melania miała na sobie kreację domu mody Gucci, która kosztuje 4500 dolarów, czyli około 17 tysięcy złotych!

melania-trump-glosowala-w-sukience-za-17-tys-zl-jill-biden-postawila-na-klasyczny-look-ktora-wygladala-lepiej
Fot. Getty Images

Jill Biden w klasycznej stylizacji zagłosowała w wyborach prezydenckich

Żona Joe Bidena zdobyła sobie ogromną sympatię wyborców. Można pokusić się o stwierdzenie, że Amerykanie ją kochają. Jill Biden jest prawdziwa, naturalna i na każdym kroku pokazuje, jak troszczy się o męża. Jej stylizacje nie są ekstrawaganckie - stawia na klasykę i proste, lecz eleganckie fasony. Z pewnością swój styl dopasowała do charakteru pracy zawodowej - ukochana Joe Bidena jest związana ze środowiskiem naukowym.

Przez 15 lat Jill była wykładowczynią języka angielskiego na Delaware Technical Community College.  Ma dwa tytuły magistra, a w 2007 zrobiła doktorat. Od 2009 roku jest profesorką na Northern Virginia Community College. Jill Biden mocno angażuje się w działania na rzecz kobiet, dzieci i rodzin żołnierzy.

Podczas ważnego dnia wyborów prezydenckich postawiła na klasyczny look. Zaprezentowała się w eleganckim granatowym zestawie - marynarce oraz prostej sukience. Klasa!  

melania-trump-glosowala-w-sukience-za-17-tys-zl-jill-biden-postawila-na-klasyczny-look-ktora-wygladala-lepiej
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.