Meghan Markle mn
Fot. amir Hussein/WireImage/GettyImages
O TYM SIĘ MÓWI

Biżuteria Meghan Markle przykuła spojrzenia wszystkich! Jej wartość zaskakuje

Miała na sobie pamiątkę po księżnej Dianie!

Aleksandra Trendak 7 września 2022 13:30
Meghan Markle mn
Fot. amir Hussein/WireImage/GettyImages

Meghan Markle wraz z księciem Harrym podróżują po Europie i odwiedzając ośrodki organizacji charytatywnych bliskie im sercom. Dodatkowo brytyjskie tabloidy donoszą, że Harry przyleciał do ojczyzny, aby spotkać się królową Elżbietą II, która ostatnio mocno podupadła na zdrowiu. Ich ostatnia wizyta w Düsseldorfie przykuła uwagę mediów i fanów, ze względu na biżuterię jaką księżna Sussex miała na sobie. Wyróżnia się ona niezwykłą wartością nie tylko finansową, ale też sentymentalną! Ile jest warta? Od kogo otrzymała niezwykły zegarek? Do kogo wcześniej należał? 

PRZECZYTAJ O: Ile księżna Meghan wydaje rocznie na zabiegi i fitness?

Meghan Markle w kosztownej biżuterii 

Piątego września para Sussex odwiedziła w Menchesterze forum dedykowane młodym liderom One Young World, a następnego dnia zawitali w Düsseldorfie, aby wziąć udział w wydarzeniu zorganizowanym z okazji przyszłorocznych zawodów weteranów Invictus Games, w które książę Harry jest bardzo zaangażowany. Meghan w Niemczech postawiła na stylizację składającą się z dzianinowego golfu bez rękawów i kremowych spodniach z szeroką nogawką, do których dobrała szpilki, aby wysmuklić sylwetkę. Jednak to niej ubrania zwróciły uwagę mediów z całego świata, a biżuteria warta fortunę! Brytyjscy dziennikarze zauważyli, że księżna ma na ręku piękny, złoty zegarek od Cartier, model Tank o wartości 17 800 funtów (w przeliczeniu na złotówki jest wart aż 98 tysięcy złotych), który wcześniej należał do matki księcia Harry’ego, czyli księżnej Diany! Książę podarował go w prezencie swojej żonie, gdyż ma on dla niego ogromną wartość sentymentalną. Nie była to jedyna droga błyskotka, którą Meghan miała na sobie, wybrała również bransoletka Cartier Love, wartą 5 000 funtów (około 27 tysięcy złotych) oraz pierścionek zaręczynowy, którego cena wynosi 271 000 funtów, co w przeliczeniu na polską walutę wynosi około 1,5 miliona złotych! Trzeba przyznać, że biżuteria na księżnej prezentuje się obłędnie i świetnie pasuje do minimalistycznej stylizacji. 

Meghan Markle biżuteria
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Stylizacje Meghan Markle są zawsze bardzo eleganckie i stylowe, fantastycznie potrafi dobierać akcesoria i dodatki na każda okazję. Choć ceny poszczególnych elementów jej biżuterii szokują, należy przyznać, że największą rolę odgrywa zegarek po księżnej Dianie, nie tylko ze względu na ogromną wartość, ale także sentyment i fakt, że księżna otrzymała go w prezencie od męża, który był bardzo zżyty z matką. Jak oceniacie jej stylizację i biżuterię?  

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?