Meghan bizuteria okladka Time pierscionek bransoletka
Fot. Time, mat. prasowe
ze świata mody

Biżuteria Meghan z okładki Time warta jest prawie pół miliona dolarów!

Zegarek Diany od Cartiera to tylko początek…

Redakcja VIVA! 16 września 2021 12:30
Meghan bizuteria okladka Time pierscionek bransoletka
Fot. Time, mat. prasowe

Okładka magazynu Time z księżną Meghan i księciem Harrym jest prawdziwą sensacją internetu. Przeanalizowaliśmy już stylizacje pary, które niosą za sobą ukryty przekaz. Ale to nie wszystko! Jak się okazuje Meghan na okładkowym zdjęciu ma na sobie biżuterię wartą dokładnie 384 tysiące dolarów. Cena jest zawrotna, ale… pieniądze to nie wszystko. Biżuteria, którą Meghan wybrała ma jest też symbolem  - księżna chciała przekazać czytelnikom pewną wiadomość!

Zobacz także: Dzięki członkostwu w tym klubie Meghan poznała Harry'ego?

Biżuteria Meghan na okładce Time - co księżna ma na sobie?


Meghan na okładce ma na sobie zegarek Tank Francaise od Cartiera, który należał do księżnej Diany i warty jest 23 tysiące dolarów.  Zegarek księżna połączyła z kosztującą 6900 dolarów bransoletką Love od Cartiera, która jest znanym symbolem miłości i drugą złotą bransoletką od Jennifer Meyer za 3000 dolarów. Najdroższy jest pierścionek zaręczynowy Triology, który kosztował księcia Harry'ego 350 000 dolarów.

Harry oświadczył się Meghan w listopadzie 2017 roku pierścionkiem, który został zaprojektowany specjalnie dla Meghan. Harry wybrał go tak, aby upewnić się, że idealnie pasuje do gustów jego przyszłej narzeczonej: „Pierścionek jest wykonany z żółtego złota, główny diament pochodzi z Botswany, a małe diamenty po obu stronach pochodzą z kolekcji biżuterii mojej matki”, zdradził książę. Meghan dodała: „Oczywiście nie mogę spotkać się z jego mamą, dlatego tak ważne jest dla mnie, aby wiedzieć, że jest częścią tej przygody razem z nami”.

Niezwykle istotnym elementem są dwa pierścionki, które zdobią mały palec Meghan. Niepozorne błyskotki z różowym diamentem nazywają się „Pinky Promise” i stworzone zostały przez nowojorską markę jubilerską Shiffon. Każdy wart jest 525 dolarów, a Meghan nigdy wcześniej się w nich nie pokazywała. Pierścionki mają symbolizować dwie kobiety zbliżające się do siebie. Marka, założona przez absolwentkę Harvardu Shilpę Yarlagadda ma jasną misję, którą jest zniwelowanie różnicy w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn. Biżuterię Shiffon uwielbiają także inne znane kobiety - m.in. Michelle Obama i Serena Williams czy Nicole Kidman. Na okładce Meghan ma na sobie jeszcze jeden pierścionek z różowym diamentem zrobiony na zamówienie. Ten pierścionek Meghan nosiła już w sesji zdjęciowej dla Time'a w 2020 roku. Pierścień został stworzony przez sławną jubilerkę Lorraine Schwartz specjalnie dla Meghan.

Zegarek Cartiera, który Meghan ma na okładce należał kiedyś do księżnej Diany


Złoty zegarek Cartier Tank Francaise to klasyk, który należał do zmarłej teściowej Meghan, księżnej Diany. Kiedy w latach 90. kupowała go Diana kosztował 23 tysiące dolarów. Teraz wart jest zapewne dużo więcej - także ze względu na jego historyczne znaczenie. Zegarek Diana nosiła często i także dzięki niej ten model zyskał ogromną popularność na świecie. Meghan dostała zegarek oczywiście od Harry'ego. 

ksiezna Diana z zegarkiem Cartiera Tank
Fot. Tim Graham/Getty Images

ksiezna Diana z zegarkiem Cartiera
Fot. Tim Graham/Getty Images

Zobacz także: Oryginalne przydomki, czyli tak mówią do siebie Meghan i Harry z dala od mediów!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

Pierścionek zaręczynowy Meghan

pierscionek zareczynowy Meghan
Fot. AFP/East News

Biżuteria, którą Meghan miała na sobie w sesji dla magazynu Time

bizuteria Meghan  z okladki Time
Fot. mat. prasowe

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.