malgorzata-socha-w-zjawiskowej-sukience-niczym-ksiezniczka-spojrzcie-na-te-talie
Fot. Instagram @malgosia_socha
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha w zjawiskowej sukience niczym księżniczka. Spójrzcie na tę talię!

Pokazała nowe zdjęcia z planu "BrzydUli"

Paulina Filipowicz 20 sierpnia 2020 17:29
malgorzata-socha-w-zjawiskowej-sukience-niczym-ksiezniczka-spojrzcie-na-te-talie
Fot. Instagram @malgosia_socha

Ponad jedenaście lat po wyemitowaniu w TVN ostatniego odcinka serialu BrzydUla, jego twórcy i aktorzy powrócili do nas ze wspaniałą informacją. Już jesienią tego roku ponownie zobaczymy ulubionych bohaterów kultowego serialu, którzy wracają z nowymi sezonami BrzydUli. W roli kultowej Violetty Kubasińsinskiej nie może zabraknąć oczywiście Małgorzaty Sochy, którą pokochały miliony widzów w całym kraju! Choć na nowe odcinki musimy jeszcze poczekać, już dziś możemy podziwiać zjawiskowe charakteryzacje aktorów na planie!

Małgorzata Socha w zjawiskowej sukience niczym księżniczka. Spójrzcie na tę talię

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Pokochaliśmy ją m.in. za rolę zwariowanej Violetty w BrzydUli. Ponadto Małgosia Socha od lat należy do grona najlepiej ubranych polskich gwiazd. Umie podkreślić swoją sylwetkę, uwydatnić atuty i dopasować garderobę do swojej urody. Nie podąża ślepo za aktualnymi trendami, lecz pozostaje modna sugerując się klasycznymi zestawami. Zarówno w bardziej casualowych stylizacjach, jak i tych eleganckich potrafi olśniewać.

Postać, w którą wciela się w serialu, czyli Violetta Kubasińska, również świetnie odnajduje się w modzie, jednak jej looki są nieco bardziej ekstrawaganckie. Małgosia Socha postanowiła podzielić się z fanami jedną ze stylizacji, w której pojawi się w BrzydUli. Jak się okazuje, w jednym z odcinków, Violetta będzie miała na sobie zjawiskową suknię, niczym z bajki o księżniczkach!

"Viola in violet 💜💜💜💜 Minimalizm to jej drugie imię" - napisała Małgosia Socha pod zdjęciem charakteryzacji.

W komentarzach nie brakowało pochlebnych słów od fanów i znanych osobistości z branży. Dotyczyły one nie tylko efektownej kreacji, ale również zgrabnej sylwetki Małgosi, która w obcisłej sukience prezentuje się zjawiskowo! Nie możemy się doczekać kolejnych barwnych stylizacji Violetty! Będziecie oglądać nowy sezon BrzydUli?    

malgorzata-socha-w-zjawiskowej-sukience-niczym-ksiezniczka-spojrzcie-na-te-talie
Fot. Instagram @malgosia_socha

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.