Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler ma kręcone włosy! W nowej fryzurze wygląda jak jej sławna mama!

Pokazała również stylowe wnętrza mieszkania

Paulina Filipowicz 4 grudnia 2020 10:29
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Życie Lary Gessler kilka tygodni wywróciło się do góry nogami, gdy na świat przyszła jej pierwsza córeczka  - Nena. Świadczą o tym liczne posty w mediach społecznościowych oraz wywiady, w których gwiazda wyraża swoją ekscytację i zauroczenie dziewczynką. Lara również chętnie pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z nowego mieszkania i pokoiku Neny. Najnowszy post pozwala internatom zajrzeć do kolejnych wnętrz stylowego apartamentu, jednak naszą uwagę szczególnie zwrócił nowy look Lary, czyli kręcone włosy!

Lara Gessler ma kręcone włosy. W nowej fryzurze wygląda jak jej sławna mama

Córka Magdy Gessler bardzo chętnie dzieli się chwilami, które spędza z dzieckiem. Regularnie nawiązuje też kontakt z internautami. Wczoraj podzieliła się zdjęciem z mieszkania, na którym zaprezentowała swój domowy look. Miała na sobie jasne legginsy, szary sweter dzianinowy oraz wygodne, puszyste kapcie z futerkiem, które są hitem sezonu zima 2020/2021. Stylowa mama podzieliła się również kawałkiem apartamentu, który stylowo urządziła w minimalistycznej estetyce.

"Bardzo czekam na czas, kiedy będę mogła przy Nenie poprzeżywać jeszcze raz wszystko, co poruszało mnie jako dziecko" - napisała Lara Gessler pod zdjęciem, na który widać również stylowe łóżeczko małej córeczki gwiazdy.

Fani zwrócili szczególną uwagę na fryzurę Lary, która zaprezentowała się w kręconych włosach! Loki to przecież znak rozpoznawczy Magdy Gessler, a w nowej fryzurze Lara bardzo przypomina słynną mamę! Czy Wy też widzicie to podobieństwo?  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.