Powód był bardzo istotny

Konrad Szczęsny 20 maja 2018 15:16

Zbieg okoliczności czy ukłon w stronę panny młodej? Księżna Kate, uważana za ikonę stylu, założyła na ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle bladożółtą sukienkę domu mody Alexander McQueen i kapelusz projektu Philipa Treacy. Okazuje się, że wcześniej miała ją na sobie już dwa razy! Dlaczego zdecydowała się wybrać tę stylizację po raz trzeci na oficjalną uroczystość?

Księżna Kate po raz trzeci w tej samej sukience na ślubie Harry'ego i Meghan Markle

Jak szybko zauważyły brytyjskie media, sukienkę tę księżna Kate miała na sobie na chrzcie księżniczki Charlotte i w trakcie obchodów urodzin królowej Elżbiety II. Dlaczego zatem zdecydowała się założyć ją po raz trzeci na tak ważną oficjalną uroczystość? Powód jest prosty: mówi się, że nie chciała zwracać na siebie uwagi zgromadzonych gości tak, aby Meghan Markle była w tym dniu najważniejsza i aby wszyscy komentowali jedynie jej suknię ślubną.

Taką postawą żona Williama podbiła po raz kolejny serca Brytyjczyków!  

1/4
Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego
Copyright @Pinterest
1/4

Księżna Kate na ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle założyła bladożółtą sukienkę domu mody Alexander McQueen i kapelusz projektu Philipa Treacy

2/4
Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego
Copyright @Getty Images
2/4

Księżna Kate miała ją już na sobie wcześniej w trakcie dwóch ważnych oficjalnych uroczystości: na chrzcie księżniczki Charlotty (2015) i na przyjęciu z okazji urodzin królowej Elżbiety II (2016).

3/4
Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego
Copyright @Getty Images
3/4

Księżna Kate zdecydowała się założyć ją na ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, by odwrócić od siebie uwagę mediów tak, aby przede wszystkim komentowano suknię panny młodej.

4/4
Księżna Kate na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego
Copyright @Getty Images
4/4

Księżna Kate na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle postawiła na sukienkę, którą miała na sobie już wcześniej dwa razy w trakcie oficjalnych uroczystości.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?