Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Ze świata mody

Katarzyna Skrzynecka w zjawiskowej czarnej kreacji! Czy znowu schudła?

Aktorka wygląda 10 lat młodziej!

Redakcja VIVA! 7 listopada 2019 16:31
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka od kilku miesięcy na bieżąco informuje swoich fanów o postępach w pracy nad idealną sylwetką. Na jej profilu na Instagramie pojawia się coraz więcej postów, dotyczących sposobu odżywiania i diety aktorki. Artystka bardzo schudła i otwarcie przyznaje, że bardzo zależało jej na tym, żeby wrócić do rozmiaru 38. Nie ukrywa, że nie jest na bardzo restrykcyjnej diecie, stara się chudnąć rozsądnie i według określonej, sprawdzonej przez nią samą strategii oraz wsparcia ekspertów. Do tej pory udało jej się schudnąć 16 kg, ale jej ambicje są zdecydowanie wyższe. Marzy o tym, żeby pozbyć się jeszcze 4-5 kg i ostatecznie zatrzymać się na wadze o 20 kg niższej. Katarzyna Skrzynecka wybrała dietę zbliżoną do postu dr Dąbrowskiej, ale bezpieczniejszą i zdrowszą. Wszystko robiła pod bacznym okiem swojego męża Marcina Łopuckiego, który jest trenerem personalnym.

Katarzyna Skrzynecka w czarnej kreacji na premierze spektaklu w 2019

Wczoraj wieczorem w warszawskim Teatrze Kamienica, pojawiła się Katarzyna Skrzynecka ze swoim mężem Marcinem Łopuckim, który niedawno obchodził swoje 45 urodziny. Znana para pojawiła się na premierze spektaklu Zacznijmy jeszcze raz, w reżyserii Tomasza Sapryka. Wieczorowa kreacja aktorki oczywiście pięknie podkreśliła sylwetkę. Aktorka miała na sobie klasyczną sukienkę, z cekinowymi elementami w okolicy talii, eleganckie kabaretki oraz czarne szpilki i kopertówkę. Stylizację dopełniało klasyczne smoky eyes. Jak Wam się podoba stylizacja Katarzyny Skrzyneckiej?

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, 2019
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.