Z ŻYCIA GWIAZD

Tort, wielka radość i... mnóstwo uśmiechu. Tak wyglądały urodziny męża Kasi Skrzyneckiej

Marcin Łopucki skończył 45 lat!

Konrad Szczęsny 6 listopada 2019 14:31

Są razem 12 lat, ślub wzięli 10 lat temu i... nie widzą poza sobą świata! Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki na każdym kroku podkreślają, że stanowią dla siebie ogromne wsparcie i darzą się głębokim oraz dojrzałym uczuciem. Mąż aktorki i piosenkarki skończył 45 lat, zaś zdjęcia z rodzinnego przyjęcia jurorka show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zamieściła w mediach społecznościowych.

Urodziny męża Kasi Skrzyneckiej, Marcina Łopuckiego

5 listopada 2019 roku ukochany Kasi Skrzyneckiej obchodził urodziny. Dzień ten mistrz świata w kulturystyce spędził w towarzystwie najbliższych: ukochanej żony i córeczki Aliki Ili. Fotografiami dokumentującymi te wzruszające chwili aktorka podzieliła się w mediach społecznościowych. Widzimy na nim jej 45-letniego męża uśmiechniętego od ucha do ucha.

„🎂💞 Urodziny 🎂🎂🎂
Tati 💞 Mąż 💞 NIECH SZCZĘŚLIWYM BĘDZIE wciąż 😄😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚🎂 @marcinlopucki KOCHAMY 💞 CIĘ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE ☀️☀️☀️ #happybirthday #happyfamily”, podpisała je Katarzyna Skrzynecka.

Kasia Skrzynecka o mężu

Nigdy nie ukrywała, że wraz z mężem tworzą wyjątkowy związek, oparty na zaufaniu, wzajemnym szacunku oraz miłości. W rozmowie z Beatą Nowicką dla magazynu „VIVA!” zdradziła, że sekret ich udanego małżeństwa to „dojrzała miłość, totalna przyjaźń i świetny seks”. Wyjaśniła również, że Marcin Łopucki zawsze jest wobec niej szarmancki i nigdy nie zdobywa się złośliwości.

„Mój kochany mąż jest bardzo taktownym człowiekiem. Nigdy nie komentował krytycznie mojej sylwetki, nawet żartem. Mimo że sam jest trenerem i zawodnikiem sportowym całe życie na diecie. Mimo że trenuje innych sportowców, w tym atrakcyjne i smukłe zawodniczki, przygotowując ich do mistrzostw Europy i mistrzostw świata. W ostatnim sezonie Marcin po raz czwarty zdobył mistrzostwo świata! Czterokrotnie obronić tytuł mistrza świata – to mówi samo za siebie. Nie ma z czym dyskutować, trzeba leżeć krzyżem i podziwiać. I słuchać męża (śmiech)”, zaznaczyła Katarzyna Skrzynecka.

Zdjęcia z urodzin Marcina Łopuckiego możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.