Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Kanye West otwiera nową markę modową o nazwie… Niedzielne Nabożeństwo!

Czy będzie takim sukcesem jak Yeezy?

Marcin Brzeziński 30 lipca 2019 13:29
Fot. Getty Images

Jak donosi portal WWD Kanye West zarejestrował nowy znak towarowy. Jego marka będzie nosiła nazwę Sunday Service i zajmie się produkcją „spodni, sukienek, butów, szalików i skarpetek”, czyli mówiąc w skrócie pełnego asortymentu garderoby. Trzeba przypomnieć, że wcześniej nazwą Sunday Service, czyli Niedzielne Nabożeństwo Kayne West nazwał gospelowe, parareligijne spotkania, podczas których wraz z chórem wykonywał swoje stare utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Imprezy te cieszyły się dużym powodzeniem. Oprócz całego klanu Kardashian-Jenner brali w nich udział m.in. Katy Perry, Orlando Bloom czy Courtney Love.

Nowy król Midas

Ciekawe, czy nowa marka Kanye Westa powtórzy gigantyczny sukces projektu Yezzy, który muzyk stworzył wraz Adidasem. Kolejne modele sportowych butów jego autorstwa znikały ze sklepów w oka mgnieniu, a następnie były odsprzedawane z ogromnym przebiciem na serwisach aukcyjnych. Dobrej passy marki Yezzy nie przerwał nawet niesławny pokaz na Roosevelt Island podczas którego modelki mdlały z powodu upału. Zresztą znając Kanye Westa z pewnością nie przyjął tego fakty do wiadomości. Czekamy zatem na pierwsze projekty jego nowej marki Sunday Service.

Kanye West w otoczeniu rodziny Kim Kardashian.

Rodzina Kardashian na pokazie  „Yeezy Season 3”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…