Reserved kampanii „Polish boy wanted"
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Piękna Amerykanka szuka Wojtka czyli… zaskakująca kampania #polskichlopak marki Reserved! Słyszeliście o niej?

Marcin Brzeziński 23 marca 2017 12:50
Reserved kampanii „Polish boy wanted"
Fot. Materiały prasowe

Parę dni temu w mediach społecznościowych pojawił się krótki film, w którym pewna Amerykanka prosiła o pomoc w odnalezieniu chłopaka z Polski. A było to tak… Dee Dee spotkała Wojtka z Warszawy na koncercie grupy z Nowego Orleanu. Przystojny brunet zawrócił jej w głowie, więc próbuje się z nim ponownie skontaktować za pomocą Facebooka. Dziewczyna była piękna, historia poruszająca, więc nic dziwnego, że internauci chętnie udostępniali prośbę zakochanej dziewczyny. Film rozprzestrzeniał się więc z szybkością światła!

 

Zobaczcie klip!


 

Polecamy też: Zobaczcie najnowszą kampanię polskiej marki MMC! Te zdjęcia są jak obrazy!

 

Poszukiwany? Polski chłopak!

Po paru dniach okazało się jednak, że nie chodzi o międzykontynentalną miłość, a o… nowatorską kampanię odzieżowej marki Reserved. Jak to wyszło na jaw? W sieci pojawił się drugi, dłuższy klip pokazujący, jak Dee Dee przyjeżdża z zespołem z Nowego Orleanu do Warszawy. Nikt już nie miał wątpliwości, że to po prostu reklama. Za oba filmy odpowiada agencja Warsaw Creatives. Są zapowiedzią większej kampanii „Polish boy wanted", której celem jest promowanie marki Reserved wśród mężczyzn. Przez najbliższy sezon marka będzie pokazywać znanych i nieznanych, ale zawsze wyjątkowych polskich chłopaków, odnoszących sukcesy, mających świetny styl i ciekawe pasje. Musimy przyznać, że tak brawurowo rozpoczętej akcji reklamowej jeszcze chyba w polskiej modzie nie było! Zgadzacie się z nami?

 

Zobaczcie klip!

 

Polecamy też: Takiej kampanii polskiej marki jeszcze nie było! Zobaczcie mocne zdjęcia Zuzy Krajewskiej dla UEG!

TAGI #Reserved

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.