Reserved kampanii „Polish boy wanted"
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Piękna Amerykanka szuka Wojtka czyli… zaskakująca kampania #polskichlopak marki Reserved! Słyszeliście o niej?

Marcin Brzeziński 23 marca 2017 12:50
Reserved kampanii „Polish boy wanted"
Fot. Materiały prasowe

Parę dni temu w mediach społecznościowych pojawił się krótki film, w którym pewna Amerykanka prosiła o pomoc w odnalezieniu chłopaka z Polski. A było to tak… Dee Dee spotkała Wojtka z Warszawy na koncercie grupy z Nowego Orleanu. Przystojny brunet zawrócił jej w głowie, więc próbuje się z nim ponownie skontaktować za pomocą Facebooka. Dziewczyna była piękna, historia poruszająca, więc nic dziwnego, że internauci chętnie udostępniali prośbę zakochanej dziewczyny. Film rozprzestrzeniał się więc z szybkością światła!

 

Zobaczcie klip!


 

Polecamy też: Zobaczcie najnowszą kampanię polskiej marki MMC! Te zdjęcia są jak obrazy!

 

Poszukiwany? Polski chłopak!

Po paru dniach okazało się jednak, że nie chodzi o międzykontynentalną miłość, a o… nowatorską kampanię odzieżowej marki Reserved. Jak to wyszło na jaw? W sieci pojawił się drugi, dłuższy klip pokazujący, jak Dee Dee przyjeżdża z zespołem z Nowego Orleanu do Warszawy. Nikt już nie miał wątpliwości, że to po prostu reklama. Za oba filmy odpowiada agencja Warsaw Creatives. Są zapowiedzią większej kampanii „Polish boy wanted", której celem jest promowanie marki Reserved wśród mężczyzn. Przez najbliższy sezon marka będzie pokazywać znanych i nieznanych, ale zawsze wyjątkowych polskich chłopaków, odnoszących sukcesy, mających świetny styl i ciekawe pasje. Musimy przyznać, że tak brawurowo rozpoczętej akcji reklamowej jeszcze chyba w polskiej modzie nie było! Zgadzacie się z nami?

 

Zobaczcie klip!

 

Polecamy też: Takiej kampanii polskiej marki jeszcze nie było! Zobaczcie mocne zdjęcia Zuzy Krajewskiej dla UEG!

TAGI #Reserved

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?