Reserved kampanii „Polish boy wanted"
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Piękna Amerykanka szuka Wojtka czyli… zaskakująca kampania #polskichlopak marki Reserved! Słyszeliście o niej?

Marcin Brzeziński 23 marca 2017 12:50
Reserved kampanii „Polish boy wanted"
Fot. Materiały prasowe

Parę dni temu w mediach społecznościowych pojawił się krótki film, w którym pewna Amerykanka prosiła o pomoc w odnalezieniu chłopaka z Polski. A było to tak… Dee Dee spotkała Wojtka z Warszawy na koncercie grupy z Nowego Orleanu. Przystojny brunet zawrócił jej w głowie, więc próbuje się z nim ponownie skontaktować za pomocą Facebooka. Dziewczyna była piękna, historia poruszająca, więc nic dziwnego, że internauci chętnie udostępniali prośbę zakochanej dziewczyny. Film rozprzestrzeniał się więc z szybkością światła!

 

Zobaczcie klip!


 

Polecamy też: Zobaczcie najnowszą kampanię polskiej marki MMC! Te zdjęcia są jak obrazy!

 

Poszukiwany? Polski chłopak!

Po paru dniach okazało się jednak, że nie chodzi o międzykontynentalną miłość, a o… nowatorską kampanię odzieżowej marki Reserved. Jak to wyszło na jaw? W sieci pojawił się drugi, dłuższy klip pokazujący, jak Dee Dee przyjeżdża z zespołem z Nowego Orleanu do Warszawy. Nikt już nie miał wątpliwości, że to po prostu reklama. Za oba filmy odpowiada agencja Warsaw Creatives. Są zapowiedzią większej kampanii „Polish boy wanted", której celem jest promowanie marki Reserved wśród mężczyzn. Przez najbliższy sezon marka będzie pokazywać znanych i nieznanych, ale zawsze wyjątkowych polskich chłopaków, odnoszących sukcesy, mających świetny styl i ciekawe pasje. Musimy przyznać, że tak brawurowo rozpoczętej akcji reklamowej jeszcze chyba w polskiej modzie nie było! Zgadzacie się z nami?

 

Zobaczcie klip!

 

Polecamy też: Takiej kampanii polskiej marki jeszcze nie było! Zobaczcie mocne zdjęcia Zuzy Krajewskiej dla UEG!

TAGI #Reserved

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?