księżniczka Charlotte
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Jakie modne akcesoria kolekcjonuje księżniczka Charlotte?

Chyba rośnie nam nowa ikona stylu!

Marcin Brzeziński 28 czerwca 2018 10:00
księżniczka Charlotte
Fot. East News

Księżniczka Charlotte ma zaledwie trzy lata, ale wiele wskazuje, że już wkrótce może zostać ikoną mody. Uważa tak nawet jej ojciec, książę William… Ale zacznijmy od początku! W tym tygodniu książę William odwiedził International Business Festival w Liverpoolu. W trakcie tej imprezy przedstawiciele miejscowej firmy Leather Satchel Company podarowali mu trzy dziecięce plecaki. Książę George otrzymał plecaczek czarno-czerwony, książę Louis - brązowy, a księżniczka Charlotte - różowy. Według brytyjskich mediów ojciec całej trójki miał w tym momencie powiedzieć „Charlotte z pewnością oszaleje na punkcie tego plecaka. Nigdy nam się nie uda go z niej zdjąć”.

Księżniczka Charlotte nowa ikona stylu

Książę William ma rację. Jego córka po prostu uwielbia… różowe plecaczki! Na oficjalnym instagramowym zdjęciu przedstawiającym pierwszy dzień księżniczki w Willcocks Nursery School, Charlotte miała na sobie bowiem również różowy plecaczek. Przyznajmy, że ten model w kropki pasował idealnie do reszty stylizacji, na którą złożył się ciemnoczerwony płaszczyk, takież buciki i różowy szalik. Teraz księżniczka będzie mogła dodać do swej kolekcji różowych akcesoriów następny dodatek. W obliczu tych faktów brytyjskie media zastanawiają się już, czy w osobie księżniczki Charlotte rośnie nam nowa ikona stylu. Cóż… czas pokaże! 

księżniczka Charlotte
Fot. East News

Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.