izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-hamkalo-sesja-5
Fot. Marek Straszewski
shopping

Projektantka Izabela Łapińska uruchomiła butik online!

Najpiękniejsze ubrania kupisz teraz bez wychodzenia z domu…

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 16:15
izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-hamkalo-sesja-5
Fot. Marek Straszewski

Piękno i elegancja to od samego początku klucz do budowania marki IZABELA LAPINSKA. Projektantka Izabela Łapińska rozwija własny styl, szukając równowagi pomiędzy klasycznym krawiectwem, współczesnym stylem życia a sentymentem do minionych dekad. Jej kolekcje od lat mają wierne grono miłośniczek, które wciąż rośnie.

 

Powód? Oczywiście oryginalny design, ale to nie wszystko. Łapińska korzysta z doświadczenie i ogromnej wiedzy najlepszych specjalistów na każdym etapie procesu projektowania. Pilnuje szczegółów. Niezależnie od tego, czy jest to guzik na mankiecie, cekinowy wzór, jedwabne falbanki, haft, plecionka, czy słynne koronki Sophie Hallette, które są wizytówką jej stylu - wszystko zaczyna się od poszukiwań najlepszych materiałów. Selekcja surowców wykonywana jest z ogromną ostrożnością. Królują wśród nich tkaniny z włókien naturalnych takie jak wełna, jedwab, kaszmir.

 

Projektantka Izabela Łapińska otworzyła butik online!

Teraz kolekcje Łapińskiej dostępne są także online! Niedawno wystartował butik internetowy marki - znajdziesz go pod TYM ADRESEM. W sklepie dostępne są zarówno tak uwielbiane przez klientki Łapińskiej ponadczasowe „małe czarne” - eleganckie sukienki nie tylko na ważne okazje, ale też ubrania z hitowej kolekcji na sezon jesień/zima 2020/21. A w niej upolujesz m.in. elastyczne spódnice ze sportowymi lampasami, mini ze skóry ekologicznej czy szyfonowe bluzki z kołnierzykami wyhaftowanymi kryształami, które na pewno pamiętasz z publikowanej w „VIVIE!” sesji zdjęciowej z wyjątkowymi modelkami w rolach głównych - dziennikarką Ewą Ewart i aktorką Aleksandrą Hamkało. To właśnie ta niezwykła kampania promuje nową kolekcję.
 

izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-ewart-sesja-2
Fot. Marek Straszewski

izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-hamkalo-sesja-11
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?