izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-hamkalo-sesja-5
Fot. Marek Straszewski
shopping

Projektantka Izabela Łapińska uruchomiła butik online!

Najpiękniejsze ubrania kupisz teraz bez wychodzenia z domu…

Redakcja VIVA! 19 listopada 2020 16:15
izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-hamkalo-sesja-5
Fot. Marek Straszewski

Piękno i elegancja to od samego początku klucz do budowania marki IZABELA LAPINSKA. Projektantka Izabela Łapińska rozwija własny styl, szukając równowagi pomiędzy klasycznym krawiectwem, współczesnym stylem życia a sentymentem do minionych dekad. Jej kolekcje od lat mają wierne grono miłośniczek, które wciąż rośnie.

 

Powód? Oczywiście oryginalny design, ale to nie wszystko. Łapińska korzysta z doświadczenie i ogromnej wiedzy najlepszych specjalistów na każdym etapie procesu projektowania. Pilnuje szczegółów. Niezależnie od tego, czy jest to guzik na mankiecie, cekinowy wzór, jedwabne falbanki, haft, plecionka, czy słynne koronki Sophie Hallette, które są wizytówką jej stylu - wszystko zaczyna się od poszukiwań najlepszych materiałów. Selekcja surowców wykonywana jest z ogromną ostrożnością. Królują wśród nich tkaniny z włókien naturalnych takie jak wełna, jedwab, kaszmir.

 

Projektantka Izabela Łapińska otworzyła butik online!

Teraz kolekcje Łapińskiej dostępne są także online! Niedawno wystartował butik internetowy marki - znajdziesz go pod TYM ADRESEM. W sklepie dostępne są zarówno tak uwielbiane przez klientki Łapińskiej ponadczasowe „małe czarne” - eleganckie sukienki nie tylko na ważne okazje, ale też ubrania z hitowej kolekcji na sezon jesień/zima 2020/21. A w niej upolujesz m.in. elastyczne spódnice ze sportowymi lampasami, mini ze skóry ekologicznej czy szyfonowe bluzki z kołnierzykami wyhaftowanymi kryształami, które na pewno pamiętasz z publikowanej w „VIVIE!” sesji zdjęciowej z wyjątkowymi modelkami w rolach głównych - dziennikarką Ewą Ewart i aktorką Aleksandrą Hamkało. To właśnie ta niezwykła kampania promuje nową kolekcję.
 

izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-ewart-sesja-2
Fot. Marek Straszewski

izabela-lapinska-kolekcja-online-butik-hamkalo-sesja-11
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.