Top-Model-Patrycja-Sobolewska-2020c
Fot. Instagram/PatrycjaSobolewska
Top Model 2020

Kim jest Patrycja Sobolewska z programu Top Model 2020? Jej uroda zachwyca!

To jedna z faworytek najnowszej edycji programu Top Model!

Redakcja VIVA! 12 października 2020 19:34
Top-Model-Patrycja-Sobolewska-2020c
Fot. Instagram/PatrycjaSobolewska

Patrycja Sobolewska jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu Top Model, to 23-letnia dziewczyna z Gąsawy. Pojawiła się w 1. odcinku nowego sezonu Top Model i już zachwyciła zarówno jury, jak i widzów programu. "Rozwaliła system!", "Prześliczna" - komentowali fani. Kim jest Patrycja Sobolewska? Czy to właśnie ona powtórzy sukces Kasi Szklarczyk czy Klaudii El Dursi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥🙆🏼‍♀️ @lenamakijazystka

Post udostępniony przez Patrycja Sobolewska (@patrycjaxsobolewska)

Kim jest Patrycja Sobolewska z programu Top Model?

23-latka pochodzi z Oćwieka w gminie Gąsawa. Studiuje w Poznaniu, a w rodzinnej wsi wraz z tatą prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. W 2018 roku Patrycja walczyła o tytuł Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie. Znalazła się wówczas wśród 14 kandydatek do korony wybranych z 1500 zgłoszonych Polek z całego kraju. Patrycja Sobolewska ma 172 cm wzrostu, piękne długie blond włosy i niebieskie oczy. Na co dzień uwielbia gotować, jest dosyć zamknięta w sobie i ostrożna w relacjach z ludźmi, ale jednocześnie bardzo sympatyczna i ambitna. Patrycja zachwyciła widzów i członków jury swoją elokwencją, pięknym ciałem i konsekwencją. Podczas rozbieranej sesji w jednym z odcinków, zachowała się naprawdę profesjonalnie, a efekt sesji był powalający. Dziewczyna ma ogromy potencjał, czy jest waszą faworytką?

Naga sesja. moment, którego wszyscy uczestnicy bali się najbardziej. Ze mną na czele 🙅🏼‍♀️emocje tak duże, ze prawie nie pamiętam samego momentu uchwycenia tego zdjęcia. Pamiętam za to doskonale jego wpływ na mnie i naukę jaką z tego wyniosłam. - napisała Patrycja na swoim Instagramie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

naga sesja. moment, którego wszyscy uczestnicy bali się najbardziej. ze mną na czele 🙅🏼‍♀️emocje tak duże, ze prawie nie pamietam samego momentu uchwycenia tego zdjęcia. pamietam za to doskonale jego wplyw na mnie i naukę jaką z tego wyniosłam. zrozumiałam, ze paraliżująca obawa bycia ocenionym rodzi się ze strachu bycia odrzuconym. tylko to czyni nas podatnymi. jeśli uwierzysz w siebie ale tak naprawdę, to wszystko czego będziesz potrzebować już będziesz miał w sobie. to jakby wygrać na starcie. tego dnia zrozumiałam, ze prawdziwe piękno to nie zgrabne ciało, idealna skóra, tylko to co w środku. piękno jest tam gdzie kończy się niepewność, a zaczyna wiara. to akceptacja. nas samych i innych. 🖤🤍podobnych i różnych. piękne jest to w co wierzymy, ze takie jest. nie mylmy tego z wyglądem.

Post udostępniony przez Patrycja Sobolewska (@patrycjaxsobolewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

nic tak nie odpręża jak szum fal. Czy tylko ja mógłabym słuchać tego bez końca? 🐬⛱🌻⛵️🧡

Post udostępniony przez Patrycja Sobolewska (@patrycjaxsobolewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nasza pierwsza sesja panelowa 🔥Jak wrażenia po odcinku? Dużo emocji i zabawy w jednym!

Post udostępniony przez Patrycja Sobolewska (@patrycjaxsobolewska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.